Junk Fashion Show 2010 nadchodzi... - KSA

2010 Junk Fashion Show is coming up.

WARSZTATY / WORKSHOPS

Już po raz kolejny, w ramach projektu EkoFashion Weekend krakowska Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru organizuje Kreatywne Warsztaty Przerabiania Ubrań. Pod okiem wykładowców SAPU będzie można przerobić swoje stare ubrania i nadać im zupełnie nowy, modny wygląd.

Warsztaty odbędą się 22.01.2010 w nowym budynku Krakowskich Szkół Artystycznych (Zamoyskiego 52 w Krakowie) o godz. 14.00. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.ksa.edu.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Uczestnicy są proszeni o przyniesienie ubrań do przerabiania. Zapraszamy!

Within EcoFashion Weekend, SAPU organizes Re-fashion workshop. Each participant will have a chance to redesign their old, boring clothes and turn them into fashionable pieces.

The workshop will take place in Cacow School of Art and Fashion Design (Zamoyskiego 52 street) on 22.01.2010 at 2pm. For further information please contact us. You are welcome to join us!

POKAZ / FASHION SHOW

23 stycznia zapraszamy na pokaz mody Junk Fashion Show – studenci SAPU zaprezentują projekty z papieru oraz powtórnie wykorzystanych materiałów. Pokaz mody rozpocznie sie o godzinie 17:oo w Nowohunckim Centrum Kultury (NCK). Obecność obowiązkowa.

On the 23rd of January we would like to invite you on Junk Fashion Show – SAPU students are going to present their paper and recycled materials desings. Start at 5 p.m. in NCK (Nowohuckie Centrum Kultury)

ZAPROSZENIA / INVITATIONS

Zaproszenia na pokaz można odbierać w sekretariacie szkoły.

Invitations to the show can be received at school secretary office.