Szkolenia w Szkole Wnętrz i Przestrzeni - KSA

W najbliższy piątek w siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52  odbędą się dwa szkolenia o tematyce związanej z projektowaniem i dekoracją wnętrz. O godzienie 16:00 będzie miała miejsce prezentacja i omówienie najnowszej kolekcji sanitariów firmy KOŁO.

Natomiast o godzinie 17:15 zapraszamy na konferencję pt. „Zastosowanie marmuru w kreacji artystycznej”, zorganizowaną przez portal kamieniarski kamienietv.pl W ramach konferencji zostanie ogłoszony konkurs “kamienietv Awards”, do którego Studenci KSA mogą zgłaszać swoje prace w następujących kategoriach:

I. Architektura wnętrz
II. Architektura zewnętrzna
III. Meble

Do wygrania czterodniowy pobyt w mieście Carrara we Włoszech, w regionie Toskania, które swą światową sławę zawdzięcza śnieżnobiałemu marmurowi, z którego rzeźbił Michał Anioł, Brunelleschi oraz Bernini. Zwycięzcy zwiedzą fabrykę marmuru, Muzeum Marmuru oraz będą mieli okazję poznać inne atrakcje Toskanii.

Szkolenia otwarte, szczególnie mile widziani absolwenci SWP i SVM!