Warsztaty PROJEKTOWANIE KONCEPTUALNE – wielka szkoła kreatywności - KSA

kurs-projektowania-konceptualnegoPROJEKTOWANIE KONCEPTUALNE – wielka szkoła kreatywności

Terminy:

a) 21-24.08. 2017, godz: 15:30-20:45, ostateczny termin wpłaty: 16.08.2017
b) 04-07.09.2017, godz: 9:45-15:15, ostateczny termin wpłaty: 29.08.2017ł

Cena: 390 zł – 4 dni .

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru przy ulicy Zamoyskiego 52, w Krakowie.

Opis

Tu nauczysz się niestandardowego podejścia do projektowania mody i poszukiwania rozwiązań, o których wielu projektantów nie ma pojęcia. Nauczysz się poszukiwać  inspiracji i rozbudzisz swoją kreatywność, dzięki czemu Twoje projekty będą miały charakter unikatowy.

Program kursu ułożony jest z myślą o osobach początkujących jak i tych posiadających już umiejętności z zakresu kroju i szycia. Znajomość podstaw szycia jest niekonieczna, gdyż założeniem projektowania konceptualnego jest postrzeganie ubioru nie jako konfekcji, lecz jako szeroko pojętej rzeźby czy formy trójwymiarowej. Nabyte w czasie kursu wiadomości z konstrukcji, słuchacz skutecznie wykorzysta w zastosowaniu „geometrycznej dekonstrukcji” poszczególnych form ubioru.  Bazując na tych wiadomościach, każdy wykona dwa ćwiczenia opierając się o samodzielnie odnalezione inspiracje.