Warsztaty choreograficzne Warsztaty choreograficzne
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty choreograficzne

kurs choreografii

Warsztaty choreograficzne

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat!

Cena: 390 zł – 4 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

 • 10-13.02.2020,  wpłata do 02.02.2019
  • Godziny:
   10.02 godz. 14:15-18:45 (6h)
   11.02 godz. 13:00-17:30 (6h)
   12.02 godz. 9:45-12:00 (3h)
   13.02 godz. 9:00-12:45 (5h)

Miejsce: Szkoła Aktorska SPOT, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalna sala taneczna.

Opis

Interesujesz się choreografią, a taniec pozwala Ci na ekspresję twórczą? Zapraszamy na warsztaty, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności taneczne, dowiesz się więcej o tańcu, a także nauczysz się analizować i planować ruch sceniczny. Będziesz mieć także możliwość nauki umiejętnego wyrażania emocji poprzez ruch i taniec, co pozwoli Ci w przyszłości z łatwością wpływać na emocje widza.

Prowadzący – Justyna Kaczmarska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim o specjalizacji choreografia i techniki tańca. Wiele lat związana z Teatrem „Słowa i Tańca” Jadwigii Klimkowicz. Podstawy baletowe zdobywała pod okiem Svietłany Gajdy w Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej. Swój warsztaty taneczny szkoliła u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów. Współpracuje z różnymi krakowskimi szkołami tanecznymi ucząc form nowoczesnych. Jest uznana artystką estradową, docenioną szeregiem nagród teatralnych jak i tanecznych m.in nagroda główna za role Mima w spektaklu „Kobiety” w reżyserii T.Łomnickiego podczas XXXVIII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Andrychowie. Współchoreograf takich spektakli jak „ Homo Castingus” w reżyserii i choreografii Tomasza Gołębiowskiego, „Szkoła Marzeń” w reżyserii Mariusza Jasuwienasa W swoich kreacjach scenicznych odważnie poszukuje nowych form wyrażania się poprzez taniec, który jest dla niej nie tylko ruchem, lecz przekazywaniem emocji, ekspresji, sposobem na przenoszenie się w inny świat od rzeczywistości.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

 • W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
 • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty. Możliwość zwrotu wpłaty tylko w przypadku rezygnacji zgłoszonej nie później niż tydzień przed rozpoczęciem kursu.

szkoła choreografii