Warsztaty choreograficzneWarsztaty choreograficzne
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty choreograficzne

kurs choreografii

Warsztaty choreograficzne

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat!

Cena: 390 zł – 4 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

  • 18-21.02.2019, godz. 16:30 – 20:15, (ostateczny termin wpłat do 11.02.2019)

Miejsce: Szkoła Aktorska SPOT, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalna sala taneczna.

Opis

Interesujesz się choreografią, a taniec pozwala Ci na ekspresję twórczą? Zapraszamy na warsztaty, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności taneczne, dowiesz się więcej o tańcu, a także nauczysz się analizować i planować ruch sceniczny. Będziesz mieć także możliwość nauki umiejętnego wyrażania emocji poprzez ruch i taniec, co pozwoli Ci w przyszłości z łatwością wpływać na emocje widza.

Prowadzący – Justyna Kaczmarska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim o specjalizacji choreografia i techniki tańca. Wiele lat związana z Teatrem „Słowa i Tańca” Jadwigii Klimkowicz. Podstawy baletowe zdobywała pod okiem Svietłany Gajdy w Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej. Swój warsztaty taneczny szkoliła u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów. Współpracuje z różnymi krakowskimi szkołami tanecznymi ucząc form nowoczesnych. Jest uznana artystką estradową, docenioną szeregiem nagród teatralnych jak i tanecznych m.in nagroda główna za role Mima w spektaklu „Kobiety” w reżyserii T.Łomnickiego podczas XXXVIII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Andrychowie. Współchoreograf takich spektakli jak „ Homo Castingus” w reżyserii i choreografii Tomasza Gołębiowskiego, „Szkoła Marzeń” w reżyserii Mariusza Jasuwienasa W swoich kreacjach scenicznych odważnie poszukuje nowych form wyrażania się poprzez taniec, który jest dla niej nie tylko ruchem, lecz przekazywaniem emocji, ekspresji, sposobem na przenoszenie się w inny świat od rzeczywistości.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

  • W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Dofinansowania:

  • Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty. Możliwość zwrotu wpłaty tylko w przypadku rezygnacji zgłoszonej nie później niż tydzień przed rozpoczęciem kursu.

szkoła choreografii