Opinie o Szkole Wnętrz i Przestrzeni

O szkole Pracownie  Dyplomy   Opinie absolwentów o SWP  Rekrutacja  Program  Wykładowcy  Współpraca międzynarodowa  Promocja  Kurs architektury wnętrz   Magazyn TUBA    Facebook SWP    Instagram KSA

Opinie o Szkole Wnętrz i Przestrzeni – SWP

Oto opinie o Szkole Wnętrz i Przestrzeni tegorocznych absolwentów.

1. „Nauka w Szkole Wnętrz i Przestrzeni była dla mnie wielką przygodą i spełnieniem moich marzeń o tym, by zostać projektantem wnętrz. Jak się później okazało, moja droga zawodowa splotła się z wnętrzami już na stałe – mimo iż przed ukończeniem Szkoły pracowałam w innym zawodzie. Dzięki SWP zdobyłam podstawową wiedzę, która umożliwiła mi start w zawodzie projektanta wnętrz, a następnie założenie własnej Pracowni Projektowej. Za nieocenione uważam wsparcie, jakie otrzymałam od wykładowców w Szkole, z którymi do dnia dzisiejszego utrzymuję ciepłe relacje. Na pewno nie ma takiej drugiej placówki oświatowej, którą wspominałabym z takim sentymentem. www.prostewnetrze.pl” – Maria Podobińska -Tuleja –

2. „Jako absolwent SWP z czystym sumieniem polecam tę szkołę wszystkim zainteresowanym nauką projektowania wnętrz. Począwszy od idealnie dobranych (uzupełniających się) przedmiotów, na których FANTASTYCZNI wykładowcy przekazują niezbędną wiedzę, dotyczącą projektowania i aranżcji, a skończywszy na przyjaznej atmosferze panującej w szkole. Największym atutem SWP jest fakt. że w momencie ukończenia szkoły – od razu rozpoczęłam pracę w zawodzie. Dzięki SWP realizuję się zawodowo i mam ogromną satysfakcję wykonując kolejne projekty dla klientów. Dodam jeszcze, że wszyscy wykładowcy SWP wkładają ogrom pracy i czasu, żeby jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Niejednokrotnie też udzielają pomocy, służą radą i swoim doświadczeniem przy pierwszych samodzielnie tworzonych projektach koncepcyjnych. Aranżacje, które stworzyłam i realizacje można zobaczyć na stronie www.facebook.com/BOPROJEKT ” -Justyna Krala

3. ” Bardzo miło wspominam i bardzo polecam Szkołę Wnętrz i Przestrzeni. Największą wartością w SWP są wykładowcy – czynni projektanci wnętrz, którzy w szalenie serdeczny sposób przekazują swoją wiedzę i doświadczenie. Program nauczenia jest bardzo dobrze wyważony, otrzymałam dużo praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności, dzięki czemu w rok po odebraniu dyplomu pracuję w zawodzie! Polecam szczerze, i zazdroszczę osobom, które mają te 2 lata jeszcze przed sobą, bo przeżyłabym to jeszcze raz!” – Magda Dudek, Pracownia KSZTAŁTY, https://www.facebook.com/ksztalty.

4. ” Trafiłam do KSA z mieszanymi uczuciami. Jednak po pierwszych tygodniach zobaczyłam, że było warto. Szkoła nastawiona jest na konkrety, a kadra zawsze otwarta i chętna do pomocy. Teraz, stawiając pierwsze samodzielne kroki w projektowaniu wnętrz korzystam z owoców nauki w tym miejscu i uważam, że te dwa lata w SWP nauczyły mnie wszystkiego co niezbędne w pracy projektanta.” – Magda Wiącek

5. ” Krakowskie Szkoły Artystyczne to doskonała okazja dla osób chcących się kształcić lub dokształcić w kierunkach artystycznych, które co ważne gwarantują póżniej zawód. Ponadto spotkać tu można wiele ciękawych i oryginalnych osób, natomiast znakomita atmosfera na zajęciach sprawia, że nauka staje się czystą przyjemnością. Polecam każdemu kto ma motywacje i samozaparcie do sięgania wyższych celów.” -Michał Piątkowski, (https://www.behance.net/Sseta)

6. „Szkoła Wnętrz i Przestrzeni jest unikalnym miejscem kształcącym przyszłych projektantów. Jej wyjątkowość wynika z umiejętności połączenia wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem, co pozwala jej absolwentom na bardzo dobre przygotowanie do późniejszego samodzielnego funkcjonowania na rynku. Program kształcenia jest optymalnie dostosowany do rozwijania niezbędnych umiejętności potrzebnych do pracy w tym zawodzie. Program zajęć koncentruje się na kwestiach najistotniejszych dla profesji natomiast obudowa teoretyczna jest racjonalnie okrojona. Absolwent uzyskuje wiedzę i umiejętności najistotniejsze dla dobrego funkcjonowania w zawodzie a nie tylko czysto akademicki szlif naukowy.Warto zwrócić uwagę na niezwykle otwarte podejście wykładowców do studentów, którzy są pomocni nawet długo po zakończeniu procesu kształcenia, chętnie dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwoliły mi na prowadzenia własnej Pracowni Projektowej –Kwadrat Design Studio, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów prywatnych a także komercyjnych. Jako projektant zostałam zaproszona również do współpracy w międzynarodowym zespole architektów i projektantów prowadzących blog o tematyce m.in. wnętrzarskiej. Prowadziłam również wykłady na Łódź Design Festiwal oraz Zaprojektowanych. Wśród moich Klientów są m.in.: Robert Złotkowski –mistrz świata w kickboxingu, obecnie trener gwiazd takich jak Przemysław Saleta, Mariusz Pudzianowski czy Antoni Chmielewski; Warsaw Mathematical Institute; Clinical Dent; ATT Sp. z o.o; NZOZ SPS Dentist; Eprom Service; Interkonekt; DK Wolbrom; Akademia Terapii Ruchem –Zacisze Jogi;  Czwórka TV; LAKO; It Service&Support”
    – Monika Grojecpodpis plus logo

7. „Nauka w tej Szkole jest jak pogoń za pędzącym pociągiem….trzeba cały czas ciężko pracować ale później – satysfakcja :). Byłabym bardzo rozczarowana gdyby poziom był niższy. Dużo pracy ale umiejętności i doświadczenie – bezcenne.” – Jowita Żarska – Rysz