Warsztaty wnętrzarskie - style, kolor i kompozycja

Warsztaty wnętrzarskie

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ

KOLOR I KOMPOZYCJA WE WNĘTRZU
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA WARSZTATU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

Warsztat przeznaczony jest dla początkujących projektantów zainteresowanych projektem własnego wnętrza. Wykłady i ćwiczenia pomogą zrozumieć znaczenie barwy we wnętrzu oraz sposoby budowania kompozycji we wnętrzu. Zajęcia pomogą odszukać własny styl i podpowiedzą jak i gdzie czerpać inspiracje, by stworzyć niebanalne wnętrze zgodne z potrzebami użytkownika.

ZAGADNIENIA WARSZTATU:

1. Kolor i kompozycja we wnętrzu
  2. Przygotowanie moodbordu do projektu aranżacji wnętrz. Ćwiczenia z przygotowania moodbordów odbywają się z zastosowaniem darmowego programu Canva do tworzenia grafiki.
  3. Style we wnętrzach

PROWADZĄCA: dr Agnieszka Łakoma, wykładowca Akademii Śląskiej (Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych) oraz Krakowskich Szkół Artystycznych (Szkoła Wnętrz i Przestrzeni). Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doktor sztuki w dyscyplinie sztuki artystyczne. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów interdyscyplinarnych we współpracy z biurami architektonicznymi, studiami graficznymi i instytucjami kultury. Jej działalność dydaktyczna i badawcza poświęcona barwie, kompozycji i systemom informacji w architekturze.

TERMIN:

• Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:15 – 20:00
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl  – poinformujemy  o terminach.

CENA: 520 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE: budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52, Kraków.

Kurs organizowany jest przez Szkołę Wnętrz i Przestrzeni (Krakowskie Szkoły Artystyczne) – zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole –pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE. Więcej o Szkole Wnętrz i Przestrzeni – kliknij tutaj