Kurs stylizacji - Szkoła Artystycznego Projekotwania Ubioru

kurs stylizacji

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnym studio– zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

CERTYFIKOWANY KURS STYLIZACJI MODY
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

OPIS KURSU:

Świat wokół nas dynamicznie się zmienia. Zmienia się też bardzo znaczenie mody. To już nie dziedzina dla pasjonatów, ale zjawisko, które dotyczy nas wszystkich. Moda ma swój aspekt psychologiczny, socjologiczny i jest ważny elementem kultury i sztuki.

Tym razem na warsztatach stylizacji przyjrzymy się przede wszystkim temu, jak możemy z mody korzystać na co dzień, jak pracować z ubraniem, na które trendy warto zwrócić uwagę i co jest ponadczasową klasyką. Dlaczego moda kocha indywidualizm i jak możemy go pielęgnować.

Poćwiczymy stylizacje personalne, stylizacje sceniczne, do sesji zdjęciowych oraz porozmawiamy o tym, jak zacząć na poważnie myśleć o pracy stylisty (budowanie portfolio, praca z klientem, konta na portalach społecznościowych itp). Będzie mnóstwo teorii, inspiracji i jeszcze więcej praktyki!

Warsztaty skierowane są do wszystkich – zarówno osób bardzo młodych, zupełnie początkujących jak i do osób, które mają już doświadczenie, ale ciągle poszukują nowej wiedzy.

Kurs stylizacji/ zagadnienia kursu:

• Stylizacja i możliwości zawodowe.
  • Pojęcia, które warto znać i rozumieć.
  • Dobór odpowiedniej kolorystyki – analiza kolorystyczna.
  • Dobór właściwych tkanin.
  • Sylwetka – proporcje oraz podstawowe zasady doboru odpowiedniej garderoby.
  • Must-have 2021!
  • Komponowanie garderoby na różne okazje.
  • Obecne trendy w modzie.
  • Ćwiczenia w komponowaniu sylwetki .
  • „Podstawowa szafa”.

Prowadząca – mgr Magdalena Kęskiewicz, wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

TERMIN:

• 5.07-8.07.2021, godz. 17:30-21:00 (wpłata do 30.06.2021)
  • 23.08-26.08.2021, godz. 17:30-21:00 (wpłata do 18.08.2021)

CENA:

• 420 zł

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalna pracownia krawiecka (sala nr. 5).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

kurs stylizacji dla vm

Call Now ButtonZadzwoń teraz