Kurs fotografii mody / Fashion photography course

kurs fotografii mody w Krakowie

Kurs organizowany jest przez Szkołę Kreatywnej Fotografii (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnym studio– zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

CERTYFIKOWANY KURS FOTOGRAFII MODY
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

PROGRAM KURSU

Dzień 1

• Praca w studio
    W pierwszym dniu poznasz podstawy pracy w studiu fotograficznym.
    Wspólnie z naszymi wizażystami przygotujemy plan zdjęciowy. Podczas dwóch dni zajęć uczestnicy będą mieli możliwość pracy z profesjonalnymi modelkami . Każdy z uczestników w trakcie kursu wykona zdjęcia:
    beauty
    edytorial modowy / 2 stylizacje

Dzień 2

• Plener fotograficzny
  • Omówienie prac
    Wykładamy karty na stół! Każdy z uczestników zaprezentuje efekt swojej pracy, podda ją konstruktywnej krytyce. Wspólnie zastanowimy się co poszło dobrze, a nad czym warto jeszcze popracować.

Jak się przygotować na zajęcia?
Na każde zajęcia przynieś swój aparat fotograficzny.

Prowadzący: artysta fotografik Anna Zborowska, wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

TERMINY:

• 21-22.08 (wpłata do 17.08.2021)

1.dzień godz. 10:00 -16:00
    2.dzień godz. 10:00 – 17:00

CENA:

• 550 zł

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 (studio/sala nr. 10), Kraków.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl
W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Call Now ButtonZadzwoń teraz