Kurs fotografii mody / Fashion photography course

kurs fotografii mody

Kurs organizowany jest przez Szkołę Kreatywnej Fotografii (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnym studio– zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

CERTYFIKOWANY KURS FOTOGRAFII MODY
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

PROGRAM KURSU

Dzień 1 –  Jak zrobić dobre zdjęcie mody? Przynieś swój aparat i omówimy jak posługiwać się przysłoną, czasem i czułością.
Najnowsze trendy w fotografii fashion. Wszystkie etapy powstawania zdjęcia. Od inspiracji do postprodukcji. Mistrzowie fotografii mody i jak osiągać podobne efekty.

Dzień 2,3 – Praca w studio.
Wspólnie z naszymi stylistami i wizażystami przygotujemy plan zdjęciowy. Podczas dwóch dni zajęć uczestnicy będą mieli możliwość pracy w profesjonalnym studiu fotograficznym z modelkami i modelami. Każdy z uczestników zrealizuje swój plan na idealne zdjęcie.

Dzień 4 – Omówienie prac
Wykładamy karty na stół! Każdy z uczestników zaprezentuje efekt swojej pracy, podda ją konstruktywnej krytyce. Wspólnie zastanowimy się co poszło dobrze, a nad czym warto jeszcze popracować.

Jak się przygotować na zajęcia?
Na każde zajęcia przynieś swój aparat fotograficzny.

Prowadzący: artysta fotografik Anna Zborowska, wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

TERMINY:

• 21-22.08 (wpłata do 17.08.2021)

CENA:

• 550 zł

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 (studio/sala nr. 10), Kraków.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl
W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Call Now ButtonZadzwoń teraz