Kurs projektowanie wnętrz online. Szkoła Wnętrz i Przestrzeni KSA Kraków

PROJ WNĘTRZ ONLINE

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ

KURS ONLINE PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE – SZKOŁA WNĘTRZ I PRZESTRZENI
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

Kurs weekendowy, prowadzony przez platformę ZOOM. Kurs prowadzony jest w czasie rzeczywistym z prowadzącą, która udziela porad, korekt i konsultacji.
Bezpośredni, stały kontakt umożliwia uczestnikom bieżące uzyskanie pomocy od prowadzącej

PROGRAM KURSU:

Dzień pierwszy:
1. Wykład o projektowaniu: Jak szukać inspiracji i zrozumieć swój styl i potrzeby.
2. Ćwiczenie – fotograficzne inspiracje. Jak wykorzystać zdjęcia jako inspiracje. Pomysł na kolor , styl i formę do projektowanego wnetrza.
3. Podstawy projektowe – wykłady:
-Kuchnia – zasady projektowania: styl, funkcja.
-Łazienka – zasady projektowania: styl, funkcja.
4. Wprowadzenie do obsługi programy Homestyler- rysunek zadanego rzutu mieszkania

Dzięń drugi:
5. Projekt mieszkania na udostępnionym przykładowym mieszkaniu (rzucie} w darmowym programie Homestyler .
– konsultacje projektowe na bieżąco
6. Ćwiczenie fotograficzne – martwa natura, jako sposób na stworzenie inspiracji do wnętrza oraz wzbogacenie pomysłów indywidualnych i stylistycznych
7. Вyskusja o projektowaniu

PROWADZĄCA: mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik – wykładowca projektowania wnętrz i fotografii w Szkole Wnętrz i Przestrzeni oraz fotografii architektury i eksperymentalnej w Szkole Kreatywnej Fotografii. Ukończyła Wydział Architektury oraz Wydział Grafiki (kierunek fotografia) na krakowskiej ASP. Prowadzi własne studio projektowania wnętrz, autorka wielu projektów i realizacji restauracji, hoteli, sklepów i domów prywatnych. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.

TERMIN:

• wkrótce

Kurs odbywa się w pełni online.

CENA: 450 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

Kurs organizowany jest przez Szkołę Wnętrz i Przestrzeni (Krakowskie Szkoły Artystyczne) – zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole –pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i  datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.
Więcej o Szkole Wnętrz i Przestrzeni –kliknij tutaj

20230202 191618