Kursy jednodniowe - KSA Kursy jednodniowe - KSA
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kursy jednodniowe - KSA

Jeśli chcesz własnoręcznie stworzyć unikatowy element biżuterii, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Wystarczą trzy godziny zajęć żeby zrobić niesamowity projekt. Tworzenie biżuterii inspiruje, daje dużo satysfakcji oraz pozwala na wykorzystanie Twojej kreatywności. Z niewielką pomocą nauczysz się robić wyjątkową biżuterię. Warsztaty dedykowane są zarówno dla osób początkujących jak i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w profesjonalnej pracowni biżuteryjnej, w pełni wyposażonej w niezbędne narzędzia oraz materiały.
 Warsztaty – biżuteria z metalu

Jeśli chcesz własnoręcznie stworzyć unikatowy element biżuterii, ten kurs jest właśnie dal Ciebie. Wystarczą trzy godziny zajęć żeby zrobić niesamowity projekt. Tworzenie biżuterii inspiruje, daje dużo satysfakcji oraz pozwala na wykorzystanie Twojej kreatywności. Z niewielką pomocą nauczysz się robić wyjątkową biżuterię. Warsztaty dedykowane są zarówno dla osób początkujących jak i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w profesjonalnej pracowni biżuteryjnej, w pełni wyposażonej w niezbędne narzędzia oraz materiały.

Więcej informacji – kliknij tutaj

unnamed-4
 Warsztaty – biżuteria recyklingowa

Dbasz o ekologię i środowisko? Podczas tych warsztatów będziesz mieć możliwość stworzyć niesamowitą biżuterię z resztek materiałów. Celem zajęć jest promocja mody odpowiedzialnej oraz pro-ekologicznej postawy. Przyjrzymy się resztkom tkanin, niekonwencjonalnym materiałom i zniszczonym elementom biżuteryjnym oraz zastanowimy się wspólnie jak w nietypowy sposób je przerobić. Każdy stworzy swój własny autorski projekt. Zapewniamy materiał, jednak uczestnicy mogą przynieść ze sobą swoją starą biżuterię oraz dowolne dodatki, jeśli mają już pomysł na projekt.

Więcej informacji – kliknij tutaj

 

 Warsztaty artystycznego przerabiania ubrań

Jesteś fanem niekonwencjonalnych rozwiązań? Zapraszamy na warsztaty wpisujące się w coraz popularniejszy na świecie nurt mody pro-ekologicznej. Kreatywne przerabianie, zmienianie funkcji, tworzenie z materiałów recyklingowych to tylko niektóre z trików, które poznasz podczas zajęć. Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w projektowaniu mody. Przynieś ze sobą stare ubrania i dodatki, a warsztaty zakończysz z niesamowitą kreacją, którą weźmiesz ze sobą do domu.

Więcej informacji – kliknij tutaj  

jomffnbldgoiigbg 
 Warsztaty fotografii mody

Jeśli Twoją pasją jest fotografia mody, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Zajęcia te wprowadzą uczestników w tajniki fotografii mody. Nauczysz się pracy z profesjonalną modelką/modelem oraz z wizażystą. Nauczysz się jak operować światłem, a także poznasz podstawy kompozycji zdjęcia. Pomożemy wydobyć Twój własny styl fotografowania, a studio opuścisz z niesamowitymi zdjęciami do portfolio.

Więcej informacji – kliknij tutaj  

jhekjmbmhehmeohj-1 
 Warsztaty fotografii portretowej

Jeśli chcesz poznać tajniki dobrej fotografii portretowej, koniecznie zapisz się na nasze warsztaty!

Podczas zajęć będziesz pracować z profesjonalnym modelem/modelką, a także wizażystą. Artyści fotograficy prowadzący kurs pokażą Ci jak stworzyć niesamowite obrazy godne największych kampanii reklamowych oraz okładek najbardziej wpływowych magazynów modowych. Warsztaty te zostały stworzone, abyś nauczył się wszystkiego co potrzebne do zrobienia wysokiej klasy portretu glamour. Prowadzący wyjaśni Ci jak ustawiać światło, nauczy współpracy z modelem, a także nauczy jak pracować zarówno w profesjonalnym studiu fotograficznym lub w plenerze. Z zajęć wyjdziesz z kompletem profesjonalnych zdjęć w swoim aparacie.

Więcej informacji – kliknij tutaj 

hddfidflfcgkpade