noscript image

KURS KROJU I SZYCIA – poziom średnio-zaawansowany

Cena:

390 zł – 4 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

• 6-9.08.2018 godz. 16:00 – 20:30

3-6.09.2018 godz.  16:00 – 20:30

Miejsce: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, ul. Zamoyskiego 52 Kraków,

profesjonalna pracownia krawiecka.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania (40 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia (wtedy płacisz za 5 noclegów)

W trakcie kursu:

• Rozwiniesz swoją umiejętność szycia na maszynie wieloczynnościowej.
  • Zapoznasz się ze sposobami modelowania szablonów sukienki wykończonej podszewką z rękawem i kołnierzykiem, opcjonalnie z kieszeniami oraz dopasowanie jej do własnej sylwetki.
  • Zostaną omówione układy kroju dla różnego rodzaju tkanin.
  • Nauczysz się profesjonalnie wszywać rękaw, kołnierz, zamek, a także dowiesz się w jaki sposób całość wykończyć podszewką.
  • Rozwiązywać będziesz wspólnie z prowadzącym zajęcia problemy, które stwarzały wcześniejsze projekty -służymy fachową poradą.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Dofinansowania:

• Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty.

kurs szycia