Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kurs Photoshopa - warsztaty z projektowania portfolio - KSA

kurs-photoshopa-projektowanie-portfolioKurs Photoshopa – warsztaty z projektowania portfolio 

KURS WAKACYJNY:

termin: 21.08 – 24.08.2017, godzi: 15:30 – 20:45

CENA: 390 zł.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat, godz..

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru przy ulicy Zamoyskiego 52, w Krakowie.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania w bardzo przystępnych cenach.

Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

Warsztat obejmuje naukę narzędzi i pojęć związanych z przygotowaniem projektów, moodboardów, obróbką obrazu cyfrowego, wchodzących w skład umiejętności retuszera, przygotowanie porfolio, materiałów promocyjnych (identyfikacja wizualna), podstawy przygotowania do druku oraz jak przygotować portfolio.

Zajęcia prowadzone będą  w pracowni komputerowej z wykorzystaniem projektora multimedialnego. Każdy z uczestników zajęć będzie pracował na samodzielnym stanowisku lub ze swoim komputerem.

Podczas zajęć omówimy poszczególne elementy pracy nad własną identyfikacją wizualną oraz przygotowanie do zaprojektowania własnego portfolio.

Omówimy nowe trendy w projektowaniu graficznym. Nauczymy jak przygotować własne materiały promocyjne, jak przygotować je dobrze do druku. Poznamy  również elementy brandingu oraz siłę jaką daje spójność identyfikacji wizualnej.

Sabina Gamoń portfolio absolwentka SAPU (8)

Call Now ButtonZadzwoń teraz