Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty musicalowe

KSA kursy 18
WARSZTATY MUSICALOWE
Organizator Szkoła Chreografii w Krakowsich Szkołach Artystycznych
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

OPIS KURSU
Kurs jest przygotowany dla osób które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z MUSICALEM . Na zajęciach poznasz najważniejsze zagadnienia, a także techniki które pomogą Ci w wyrażaniu się poprzez taniec i piosenkę.

PROGRAM KURSU:

  • praca z akompaniatorem
  • zespoły wokalne
  • zajęcia wokalno-aktorskie
  • zajęcia taneczne
  • konsultacje wokalne
  • finał warsztatów: nagranie przygotowanej etiudy

TERMIN:

  • Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:15-20:00
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl – poinformujemy o terminach.

CENA: 600 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE: budynek Krakowskich Szkół Artystycznych,  ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalna sala baletowa i  sala aktorska.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

  • W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.


WYKŁADOWCY:

Anna Dijuk-Bujok

Aktorka, wokalistka, instruktorka, reżyserka oraz choreografka. Posiada dyplom Aktorki Dramatu oraz Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie.
W 2019 r. roku otrzymała nagrodę: „Osobowość Roku 2019” w dziedzinie Kultura od „Gazety Krakowskiej” i ‚Dziennika Polskiego”.
W 2018 r. otrzymała nagrodę Powiatu Krakowskiego za znakomite osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.
Założycielka grupy teatralnej działającej pod nazwą „Teatr Rozrywki w Krzeszowicach”.
Zagrała w wielu filmach fabularnych oraz serialach (m.in. „Bezmiar sprawiedliwości” reż. W.Saniewski, „Skorumpowani” reż. J .Żamojda, „M jak Miłość”, „Fala Zbrodni”).
Śpiewa recitale o szerokiej tematyce, piosenki aktorskie, musicale czy arie operowe (jej recital piosenek Agnieszki Osieckiej transmitowany był na Antenie Radia Alfa w Krakowie)
Wraz z artystami (Michał Milowicz, Danuta Błażejczyk, Teresa Lipowska, Joanna Jabłczyńska , Ewa Kania) nagrała płytę z piosenkami dla dzieci „Bajnutek”.
Prowadzi również warsztaty aktorskie dla studentów oraz indywidualne zajęcia z wymowy oraz emisji głosu.

Justyna Kaczmarska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim o specjalizacji choreografia i techniki tańca. Właścicielka Agencji Tanecznej iLike.
Wiele lat związana z Teatrem „Słowa i Tańca” Jadwigi Klimkowicz, gdzie zdobywała technikę aktorską i współtworzyła projekty z aktorami Teatru Ludowego: Tadeuszem Łomnickim („Kobiety”, „Przygody Sindbada żeglarza”, „Płacz po Izoldzie – Gałczyński”) i Piotrem Piechą („Rozmyślajmy Dziś Wierni Chrześcijani”), z aktorkami Teatru Starego: Moniką Jakowczuk („Kubuś Puchatek”) i Urszulą Kiebzak, z aktorką teatru Grotowskiego: Sławą Bednarczyk oraz Janem Bożykiem.
Podstawy baletowe zdobywała pod okiem Svietłany Gajdy oraz Karoliny Kuligi w Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej.
Swój warsztat taneczny szkoliła u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów. Jej osiągnięcia i pomysły doceniono szeregiem nagród teatralnych jak i tanecznych.
Organizowała oprawę artystyczną dla firm: Montibello, Termy Bukowina, Galeria Bronowice, Polferries, Sephora, Lajkonik, Autoremo, WSK Rzeszów, Ledtrens, JOKO.
Przygotowani przez nią tancerze zdobywają czołowe miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach.

Jarosław Olszewski

Pianista, akompaniator, aranżer, kompozytor, realizator dźwięku. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Studium Realizacji Dźwięku w Krakowie. Odznaczony brązowym medalem Prezydenta Rzeczpospolitej Polski za długoletnią służbę w 2020 r. Współpracuje z krakowskim środowiskiem teatralnym i muzyki rozrywkowej

Call Now ButtonZadzwoń teraz