Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty choreograficzne

warsztaty choreograficzne

WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

OPIS:

Interesujesz się choreografią, a taniec pozwala Ci na ekspresję twórczą? Zapraszamy na warsztaty, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności taneczne, dowiesz się więcej o tańcu, a także nauczysz się analizować i planować ruch sceniczny. Będziesz mieć także możliwość nauki umiejętnego wyrażania emocji poprzez ruch i taniec, co pozwoli Ci w przyszłości z łatwością wpływać na emocje widza.

PROWAZĄCA: Justyna Kaczmarska – wykładowczymi Skzoły Choreografii, absolwentka Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim o specjalizacji choreografia i techniki tańca. Wiele lat związana z Teatrem „Słowa i Tańca” Jadwigii Klimkowicz. Podstawy baletowe zdobywała pod okiem Svietłany Gajdy w Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej. Swój warsztaty taneczny szkoliła u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów. Współpracuje z różnymi krakowskimi szkołami tanecznymi ucząc form nowoczesnych. Jest uznana artystką estradową, docenioną szeregiem nagród teatralnych jak i tanecznych m.in nagroda główna za role Mima w spektaklu „Kobiety” w reżyserii T.Łomnickiego podczas XXXVIII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Andrychowie. Współchoreograf takich spektakli jak „ Homo Castingus” w reżyserii i choreografii Tomasza Gołębiowskiego, „Szkoła Marzeń” w reżyserii Mariusza Jasuwienasa W swoich kreacjach scenicznych odważnie poszukuje nowych form wyrażania się poprzez taniec, który jest dla niej nie tylko ruchem, lecz przekazywaniem emocji, ekspresji, sposobem na przenoszenie się w inny świat od rzeczywistości.

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat!

TERMIN:

  • Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:30-20:15
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl – poinformujemy o terminach.

CENA: 600 zł

MIEJSCE:

  • budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalna sala taneczna nr 7.

Kurs organizowany jest przez Szkołę Choreografii (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej sali baletowej– zobacz spacer wirtualny.


TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

  • W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

szkoła choreografii

Call Now ButtonZadzwoń teraz