Warsztaty fotograficzne | Photography workshop

kurs fotografii dla początkujących

Szkoła Kreatywnej Fotografii jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.

KURS FOTOGRAFII OD PODSTAW
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

PROGRAM KURSU
Zajęcia mają formę ćwiczeń z elementami wykładu tak aby móc nowo poznaną teorie stosować w praktyce. Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą nauczyć się fotografii od podstaw.
Tematyka:

• obsługa i budowa aparatu
  • kompozycja zdjęcia i kadrowanie
  • zasady oświetlenia w studio
  • praca przy świetle zastanym
  • praca z kolorem
  • twórcze podejście do fotografii
  • poszukiwanie własnego stylu
  • rodzaje fotografii i ich rola
  • analiza i omówienie wykonanych zdjęć

PROWADZĄCY: Rafał Idczak – artysta fotografik, fotograf prasowy, grafik komputerowy zajmujący się retuszem, projektowaniem wektorowym, montażem wideo, grafiką 3D, projektowaniem UI/UX, wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

TERMIN:

• 19-22.02.2024 (pon.-czw.). Wpłata przed 12.02.2024
  • godz. 16:15-20:00

CENA: 520 zł.
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Dekerta 10 (studio, sala nr 10), Kraków.

Kurs organizowany jest przez Szkołę Kreatywnej Fotografii (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnym studio– zobacz spacer wirtualny. Szkoła Kreatywnej Fotografii została wymieniona wśród najlepszych szkół fotografii na świecie TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD – ranking Shokit.com oraz Photoworkout.com. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole –pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
    Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

WARUNKI UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH:
-Posiadanie własnego aparatu fotograficznego.
-Wiek od 14 lat

WIĘCEJ O SZKOLE KREATYWNEJ FOTOGRAFII – kliknij tutaj
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY PRZEGLĄD PORTFOLIO NA ZOOMIE – portfoliofotografia@ksa.edu.pl