kursy, warsztaty, szkolenia - Architektura wnętrz

TERMIN DO WYBORU:
30.01-2.02.2023. Wpłata do 23.01.2023
6-9.02.2023. Wpłata do 30.01.2023

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONEJ PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

PROWADZĄCA(30.01-2.02.2023): mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik – wykładowca projektowania wnętrz i fotografii w Szkole Wnętrz i Przestrzeni oraz fotografii architektury i eksperymentalnej w Szkole Kreatywnej Fotografii. Ukończyła Wydział Architektury oraz Wydział Grafiki (kierunek fotografia) na krakowskiej ASP. Prowadzi własne studio projektowania wnętrz, autorka wielu projektów i realizacji restauracji, hoteli, sklepów i domów prywatnych. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.
PROWADZĄCY (6-9.02.2023) projektant wnętrz Amir Hassan – absolwent i wykładowca projektowania wnętrz w Szkole Wnętrz i Przestrzeni.

Dekorowanie i aranżacja wnętrz to Twoja pasja? Dołącz do nas, a my pozwolimy Ci rozwinąć swoje umiejętności! Podczas kursu architektury wnętrz zapoznasz się tworzeniem rzutów, podstawami rysunku, zasadami kompozycji przestrzennej oraz perspektywą. Nauczysz się ergonomii wnętrz i mebli, poznasz podstawy kolorystyki wnętrz, a także tworzenie funkcjonalnych rozwiązań.
Więcej informacji – kliknij tutaj

PROJ WNĘTRZ ONLINE 2 1
Certyfikowany Kurs Projektowania Wnętrz Online dla początkujących

TERMIN DO WYBORU:
wkrótce

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

PROWADZĄCA:  mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik – wykładowca projektowania wnętrz i fotografii w Szkole Wnętrz i Przestrzeni oraz fotografii architektury i eksperymentalnej w Szkole Kreatywnej Fotografii. Ukończyła Wydział Architektury oraz Wydział Grafiki (kierunek fotografia) na krakowskiej ASP. Prowadzi własne studio projektowania wnętrz, autorka wielu projektów i realizacji restauracji, hoteli, sklepów i domów prywatnych. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.

Chcesz poznać podstawowe zasady projektowania, dowiedzieć się jak szukać inspiracji i odnaleźć swój styl? W trakcie weekendowego kursu projektowania wnętrz ONLINE dowiesz się wszystkiego o tym jak stworzyć dobry projekt uwzględniając najważniejsze składniki takie jak kolor, styl, funkcja.
Więcej informacji – kliknij tutaj

Call Now ButtonZadzwoń teraz