Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kurs kroju i szycia - Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru

kurs kroju i szycia 1

CERTYFIKOWANY KURS KROJU I SZYCIA KRAKÓW – poziom podstawowy
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

Certyfikowany Kurs Kroju i Szycia w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) to też rozwijanie wyobraźni, świadomości tkanin i kreatywności. Nauczysz się technik krawieckich, pracy na maszynach, a także jak perfekcyjnie skroić dowolną część garderoby. Zajęcia odbywać się będą w pełni wyposażonej pracowni krawieckiej. Poznasz różne możliwości, które otwierają się dzięki znajomości szycia i projektowania. Poznasz zawód, który daje niezależność. Poczujesz się częścią społeczności SAPU. Na kursie zobaczysz piękne projekty naszych studentów. Nasze niestandardowe i indywidualne podejście do uczestnikow spowoduje, że z każdym szwem będziesz bliżej celu.

W TRAKCIE KURSU:

  • Nauczysz się szyć na maszynie wieloczynnościowej (poznanie budowy maszyny, jej regulacji, nauka nawlekania nici, regulacja maszyny) oraz korzystać z żurnali, czy dopasowywać wykroje do figury.
  • Zapoznasz się ze sposobami wykrawania odzieży i układania form na tkaninie.
  • Uszyjesz swoją pierwszą spódnicę podstawową z takimi elementami jak: karczek, kieszeń wszywana, rozporek, zamek kryty i podszewka.

Prowadzący: dr Piotr Pandyra – artysta wizualny, zajmuje się tkaniną artystyczną, sztuką książki, krawiectwem miarowym i artystycznym, wykładowca w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU oraz w Instytucji Sztuki i Designu na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

TERMIN:

  • 6.02-9.02.2023, godz. 16:15-20:00. Wpłata do 30.01.2023.

CENA: 600 zł

MIEJSCE:

  •  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalna pracownia krawiecka (sala nr 3).

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej pracowni krawieckiej– zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole –pracownie – galeria zdjęć.Poznaj prace dyplomowe.
Współpraca z Szkołą Kreatywnej Fotografii, która została wymieniona wśród najlepszych szkół fotografii na świecie TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD – ranking Shokit.com oraz Photoworkout.com


Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

WIĘCEJ O SZKOLE ARTYSTYCZNEGO PROJEKTOWANIA UBIORU – KLIKNIJ TUTAJ

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz