Kurs kroju i szycia - Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru

kurs kroju i szycia 1

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnym studio – zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

CERTYFIKOWANY KURS KROJU I SZYCIA KRAKÓW – poziom podstawowy
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

Certyfikowany Kurs Kroju i Szycia w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) to też rozwijanie wyobraźni, świadomości tkanin i kreatywności. Nauczysz się technik krawieckich, pracy na maszynach, a także jak perfekcyjnie skroić dowolną część garderoby. Zajęcia odbywać się będą w pełni wyposażonej pracowni krawieckiej. Poznasz różne możliwości, które otwierają się dzięki znajomości szycia i projektowania. Poznasz zawód, który daje niezależność. Poczujesz się częścią społeczności SAPU. Na kursie zobaczysz piękne projekty naszych studentów. Nasze niestandardowe i indywidualne podejście do uczestnikow spowoduje, że z każdym szwem będziesz bliżej celu.

W TRAKCIE KURSU:

• Nauczysz się szyć na maszynie wieloczynnościowej ( poznanie budowy maszyny, jej regulacji, nauka nawlekania nici, regulacja maszyny) oraz korzystać z żurnali, czy dopasowywać wykroje do figury.
  • Zapoznasz się ze sposobami wykrawania odzieży i układania form na tkaninie, a także z szyciem różnego rodzaju kieszeni: nakładanych, angielskich, ciętych z wypustkami.
  • Uszyjesz swoją pierwszą koszulę podstawową z takimi elementami jak: kołnierz, mankiety, plisa, kieszeń nakładana.

Prowadzący – dr Piotr Pandyra
    , projektant mody, wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

TERMINY:

• 5.07-8.07.2021, godz. 17:30-21:00 (wpłata do 30.06.2021)
  • 6.09-9.09.2021, godz. 17:30-21:00 (wpłata do 01.09.2021)

CENA:

• 420 zł

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalna pracownia krawiecka (sala nr. 3).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Krakowska Szkoła Szycia Krakowska Szkoła Szycia Krakowska Szkoła Szycia

Krakowska Szkoła Szycia Krakowska Szkoła Szycia