Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kurs grafiki komputerowej - Corel Draw - KSA

TERMINY: WAKACJE 2015

CENA: 400 zł

Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.
MIEJSCE: Kraków, ul. Zamoyskiego 52
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Kurs daje możliwość zdobycia i opanowania umiejętności pracy w programie, przećwiczenia różnych funkcji i efektów poprzez  prace nad konkretnymi  zadaniami o charakterze artystycznym i projektowym z różnych dziedzin,  wykorzystania programu do tworzenia grafiki wektorowej dla celów: projektowania graficznego, grafiki wydawniczej, wizualizacji form przestrzennych, prezentacji i dokumentacji projektów, poznania specyfiki tworzenia i przetwarzania obrazu cyfrowego: znak, układ form graficznych, typografia, barwa itd.

Zajęcia prowadzone przez wykładowców Krakowskich Szkół Artystycznych.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania w bardzo dostępnych cenach (35 zł za dobę, dodatkowo płatne) a dla osób niepełnoletnich zapewniamy opiekuna. Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia o godz. 10.00 (wtedy płacisz za 5 noclegów)

Zapisy pod numerem telefonu 12 266 21 11, 0-12 656 17 26

Call Now ButtonZadzwoń teraz