ELECTRICAL STORM. Wioletta Podsiadlik and Ewa Kępys - KSA

ELECTRICAL STORM. Wioletta Podsiadlik and Ewa Kępys

Electrical storm. Great session by our graduates, Ewa Kępys / Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF with Wioletta Podsiadlik / Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Electrical storm:

Ewa Kępys Photography
mua Aneta Malesa
designer Wioletta Podsiadlik
models Lola,
Katia/ A S Management Warsaw

You can find more projects by our students and graduates on our FB:

www.facebook.com/SzkolaArtystycznegoProjektowaniaUbioru/

www.facebook.com/SzkolaKreatywnejFotografii

Ewa Kępys

Urodziła się w Krakowie w 1991. Ukończyła Szkołę Kreatywnej Fotografii na KSA, broniąc dyplomu na ocenę celującą. Jej prace publikowane były w i na okładkach takich magazynów jak Never Lazy, K Mag, Lounge, Dark Beauty, The Photographer, MODO, i wielu innych. Tworzyła kampanie dla marek takich jak Pani-Ka czy Pocałuj mnie w broszkę. Jej inspiracją jest muzyka, film i literatura.

Ewa Kępys współpracuje z wieloma zdolnymi projektantami, wizażystami, stylistami i modelkami. Prócz pracy zawodowej wykonuje ona wiele niekomercyjnych sesji zdjęciowych, tworząc oryginalne, wręcz baśniowe obrazy. Inspiracji poszukuje w otaczającej ją rzeczywistości, muzyce, literaturze i filmie. Podczas sesji często improwizuje. Jej zdjęcia ukazały się w wielu światowych magazynach, m.in. w Dark Beauty (USA), NeverLazy-okładka + edytorial (Wielka Brytania) , Elegant (USA), Superior (Niemcy), VA Magazine (USA), Elegant (USA), Confashion czy Invited (PL).

Ewa Kępys „On the sly”

Wioletta Podsiadlik

Edytorial Awakening z udziałem absolwentek SAPU!