Szkoła Visual Merchandisingu (SVM) - rekrutacja - KSA

Szkoła Visual Merchandisingu (SVM)

Dyplom z tytułem PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ, SPECJALISTA DS. VISUAL MERCHANDISINGU

KIERUNEK ZAOCZNY STACJONARNY – nauka w profesjonalnych pracowniach w budynku będącym własnością szkoły, w trakcie pandemii nauka w systemie hybrydowym – wykłady online, zajęcia praktyczne – stacjonarnie.

• CZESNE 2021-2022

• WPISOWE  500 zł płatne wyłącznie przelewem na konto szkoły (ma charakter bezzwrotnej opłaty gwarantującej miejsce w Szkole)
    • TRYB ZAOCZNY  – 4 semestry – roczne czesne w wysokości 4680 zł dla wygody studentów zostało podzielone na miesięczne raty:
      • październik-czerwiec: 520 zł/miesiąc
      • lipiec-wrzesień: 200 zł/miesiąc (pomiędzy I a II rokiem)
    • Harmonogram zjazdów  w  roku akademickim 2020/2021|kliknij tutaj
    • Harmonogram zjazdów w roku akademickim 2021/2022|kliknij tutaj
  • NAUKA W SZKOLE UPRAWNIA DO STARANIA SIĘ O WIZĘ.
  • JAK REKRUTOWAĆ  I WYMAGANE  DOKUMENTY– patrz ogólne warunki rekrutacji
  • PODSTAWOWE INFORMACJE O ZASADACH NAUKI W SZKOLE –  patrz ogólne warunki rekrutacji
  • STYPENDIUM  – nagroda w postaci zwolnienia z opłat na ostatnim semestrze,  przyznawane jest jednemu najlepszemu słuchaczowi w SVM spośród studentów dziennych, zaocznych i wersji angielskiej.
  • NIE OBOWIĄZUJĄ OGRANICZENIA WIEKOWE.
  • WAŻNA INFORMACJA
    Szkoła Wnętrz i Przestrzeni jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego (obecnie Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu). Nadzór pedagogiczny nad działalnością szkoły sprawuje minister właściwy do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.
  • ODWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIA

youtube KSA