Wygraj stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSAWygraj stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

Wygraj stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

Wszystkich tegorocznych maturzystów zapraszamy:

I. Do udziału w konkursie recytatorskim „SPOT za jeden wiersz”.
Nagrodą w konkursie jest roczne stypendium w Szkole Aktorskiej SPOT na kierunku dziennym. Termin zgłoszeń – 25 marca 2013 r.
>>>formularz zgłoszeniowy
>>>regulamin konkursu

II. Do udziału w konkursie fotograficznym „Przemijanie”
Nagrodą w konkursie jest roczne stypendium w Szkole Kreatywnej Fotografii na kierunku dziennym. Termin zgłoszeń – 30 kwietnia 2013 r
>>>regulamin konkursu

III. Do udziału w konkursie projektowania mody „ Letnie kreacje”
Nagrodą w konkursie jest roczne stypendium w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru na kierunku dziennym. Termin zgłoszeń – 30 kwietnia 2012 r.
>>> regulamin konkursu

IV. Do udziału w konkursie projektowania wnętrz „Moja kuchnia”.
Nagrodą w konkursie jest roczne stypendium w Szkole Wnętrz i Przestrzeni na kierunku dziennym. Termin zgłoszeń – 30 kwietnia 2012 r.
>>> regulamin konkursu

V. Do udziału w konkursie visual merchandisingu „Witryna z książkami ”.
Nagrodą w konkursie jest roczne stypendium w Szkole Visual Merchandisingu na kierunku dziennym. Termin zgłoszeń – 30 kwietnia 2012 r.