Małopolska Noc Naukowców w KSA

Małopolska Noc Naukowców w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Już 28 września kolejna Małopolska Noc Naukowców! Nasza szkoła kolejny raz ma przyjemność być jednym z partnerów wydarzenia. ✌

Warsztaty zaproponowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne w ramach tegorocznej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców obejmują różne dziedziny szeroko pojętej sztuki. Chcemy, aby uczestnicy zajęć spędzili ten czas kreatywnie, znaleźli inspirację oraz zdobyli wiedzę, którą będą chcieli w przyszłości rozwijać.

W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu zaangażowaliśmy w działania wybitnych wykładowców z naszych szkół, artystów odnoszących liczne sukcesy, specjalistów w swych dziedzinach.

W programie Małopolskiej Nocy Naukowców w Krakowskich Szkołach Artystycznych:

🔸Warsztaty rysunku żurnalowego 🎨

🔸Warsztaty projektowania biżuterii w metalu 💍
🔸Warsztaty projektowania ubioru – redressing 👗
🔸Warsztaty fotografii mody 📷
🔸Warsztaty aktorskie 🎭
🔸Warsztaty Visual Merchandisingu – „zaprojektuj sobie sklep” 👠
🔸Warsztaty: Choreoterapia, rozwój poprzez taniec
Szczegóły programu znajdziecie na stronie Małopolskiej Nocy Naukowców: http://nocnaukowcow.malopolska.pl/

Koordynatorem Małopolskiej Nocy Naukowców jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl

Małopolska Noc Naukowców