Sesja SAPU dla Muzeum Narodowego - KSA

Sesja SAPU dla Muzeum Narodowego

W ramach wystawy „Z drugiej strony rzeczy: polski dizajn po roku 1989” w Muzeum Narodowym w Krakowie zrealizowaliśmy sesję mody z projektami naszych studentów i absolwentów. Zobaczcie zdjęcia!

Wystawa pokazuje przegląd polskiego dizajnu, który powstał po roku 1989. Jest to pierwsza tego typu duża ekspozycja w Muzeum Narodowym. Dzięki współpracy z muzeum zrealizowaliśmy sesję, która w piękne polskie wzornictwo wpisuje kreatywną polską modę, tworzoną przez studentów i absolwentów SAPU. Postanowiliśmy pokazać, że moda także jest częścią szeroko rozumianego designu, a młodzi polscy projektanci tworzą niezwykle ciekawe i efektowne projekty. Zdjęcia wykonał Jerzy Gaweł, dyrektor Szkoły Kreatywnej Fotografii i Krakowskich Szkół Artystycznych.

Zdjęcia: Jerzy Gaweł
Modele: Dagmara i Rafał/Reklamex
Styl: Anna Franczyk
MUA: Ola Tablica