Polish Talent Support - projekty laureatów kat. FASHION - KSA

Polish Talent Support – projekty laureatów kat. FASHION

Przedstawiamy projekty laureatów konkursu Polish Talent Support – kategoria FASHION.

W czerwcu poznaliśmy wyniki konkursu organizowanego przez Krakowskie Szkoły Artystyczne – Polish Talent Support. Wśród nadesłanych zgłoszeń w kategorii Moda/Fashion jury wybrało pięć, które szczególnie zwróciły ich uwagę.

I. miejsce: Barbara Visnevska
II. miejsce: Tetyana Kondratuk

Specjalne wyróżnienie: Anastasiya Zhuravchenko, Katarzyna Kuca, Krystian Przybylski

Barbara Wiśniewska – RING OF FIRE

Tatiana Kondratuk – ASPECTUS

Anastasiya Zhuravchenko – BREAK SHACKLES

Katarzyna Kuca MODOMOTO

Krystian Przybylski DER SCHONE UND DAS BIEST

JURY KONKURSU
Joanna Gaweł dyrektor, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru
Wojeciech Bednarz główny projektant Vistula, wykładowca SAPU
Pat Guzik wykładowca SAPU, zwyciężczyni konkursu Eco Chic Design Awards (Hongkong Fashion Week)
Anka Walicka wykładowca SAPU, zwyciężczyni konkursu Fashion Culture (Londyn)
Anna Niemczyk-Gadd wykładowca SAPU, juror Arts of Fashion Competition (San Francisco)

1. Pierwsza nagroda:
a) Roczne stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych (Cracow School of Art and Fashion Design); termin realizacji nagrody do ustalenia ze Szkołą;
– Możliwość nauki w języku polskim (studia dzienne lub zaoczne).
– Możliwość nauki w języku angielskim (studia dzienne).
– Realizacja nagrody: 2019 lub 2020 rok.
b) Możliwość prezentacji wybranych przez jury 2 sylwetek z kolekcji zgłoszonej do Konkursu w czasie Cracow Fashion Week 2020.
c) 2 noclegi w hotelu w centrum Krakowa w dni pokazu (przymiarki i pokaz).
d) Prezentacja na stronie i profilu Facebook Cracow Fashion Week oraz na stronie www.polishtalentsupport.pl.

2. Druga nagroda:
a) Semestralne stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych (Cracow School of Art and Fashion Design); termin realizacji nagrody do ustalenia ze Szkołą.
– Możliwość nauki w języku polskim (studia dzienne lub zaoczne).
– Możliwość nauki w języku angielskim (studia dzienne).
– Realizacja nagrody: 2019 lub 2020 rok.
c) 2 noclegi w hotelu w centrum Krakowa w weekend pokazu (przymiarki i pokaz).

3. Wszyscy finaliści:
a) Bezpłatny udział w tygodniowych warsztatach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne (Cracow School of Art and Fashion Design); termin: luty lub lipiec-wrzesień 2020 (w języku polskim).
b) Prezentacja na stronie i profilu Facebook Cracow Fashion Week oraz na stronie www.polishtalentsupport.pl.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę konkursu: http://polishtalentsupport.com/konkurs-moda/