Zwierzęcy Zew - dyplom absolwentki SKF, Joanny Możdżeń - KSA

Zwierzęcy Zew – dyplom absolwentki SKF, Joanny Możdżeń

Zwierzęcy zew” to zestaw ośmiu prac Joanny Możdżeń wykonanych trudną techniką gumy dwuchromianowej.

„Zwierzęcy zew” ukazuje sylwetki kobiece ze zwierzęcymi głowami. Często w życiu codziennym mówimy o zwierzęcych instynktach, a język polski jest bogaty w przysłowia, które pozwalają na porównanie zachowania ludzkiego do zwierzęcych.
Czy to możliwe, że w każdej kobiecie istnieje czynnik zwierzęcy? Czy może on sprawić, że kobieta jest wyjątkowa? A może pokazuje, że kobieta idealna nie istnieje?

Imię i nazwisko: Joanna Możdżeń
Tytuł wystawy: Zwierzęcy Zew
Miejsce: Kawiarnia Kącik 6, ul. Kącik 6
Wystawa: 07.06 – 20.06

Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez  wykładowców SKF, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

Indywidualne 2019 Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Guma chromianowa / Gumprint