Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ZAPROJEKTOWANI: Wieczór w Galerii Tetmajera 83 - KSA

ZAPROJEKTOWANI: Wieczór w Galerii Tetmajera 83

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór w Galerii Tetmajera 83. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2021 r. od godz. 17:00. Towarzyszy ono tegorocznej edycji Zaprojektowanych!

WonderWall Studio. Temat: Prezentacja nowego produktu WonderWall Ceramic

Marka WonderWall była do tej pory znana ze sprzedaży i projektowania luksusowych tapet premium. Jednak, gdy chęć innowacji spotyka się z entuzjazmem i pasją do sztuki, powstają designerskie produkty, które kształtują nowe trendy wnętrzarskie. Tak powstała unikatowa kolekcja płytek dekoracyjnych WonderWall Ceramic, która łączy wyjątkową trwałość i jakość gresu wielkoformatowego z unikalną estetyką artystycznych wzorów.
Prowadząca: Barbara Pomorska

Ożyw swoje projekty z ARCHLine.XP LIVE! – ArchLine.XP – TMSYS

Architektura i dobry design są pasją TMSYS sp. z o.o,, dlatego od 2004 roku pomagają architektom i projektantom wnętrz w doborze profesjonalnych programów do projektowania, które skutecznie wspomagają ich codzienną pracę. W skład zespołu ARCHLine.XP Polska wchodzą doświadczeni specjaliści, absolwenci studiów architektonicznych i budownictwa. Dzięki ich wiedzy i zebranemu doświadczeniu doskonale zdają sobie sprawę z oczekiwań współczesnych projektantów. Pozwala im to dobrać optymalne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta.
Prowadzący: Damian Maciąg

18:10 WYKŁAD: PR, czyli być albo nie być w branży kreatywnej – Krakowskie Szkoły Artystyczne

Podczas wydarzenia będzie okazja do poznania pasjonatów designu i nawiązania nowych kontaktów biznesowych przy lampce wina i poczęstunku od WonderWall Studio. Jest to także idealna okazja do zapoznania się z unikatową kolekcją gresowych płytek XXL WonderWall Ceramic oraz otrzymania bezpłatnych próbek i voucherów. Będzie także możliwość skorzystania z darmowej mini sesji wizerunkowej zapewnionej przez WonderWall Studio. Ponadto w ramach premiery WonderWall Ceramic marka przygotowała wyjątkowy konkurs na projekt z nowym produktem, w którym pula nagród to łącznie 20 000 PLN. Dodatkowo z okazji 3 urodzin Galerii Tetmajera 83 na wszystkich uczestników czekają dodatkowe promocje i rabaty.
Prowadzący: Rafał Stanowski

 

zaprojektowani-tetmajera

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz