Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty w ramach Zaprojektowanych: Rura od nowa - KSA

Warsztaty w ramach Zaprojektowanych: Rura od nowa

Przedmiotem warsztatów będzie składanie form przestrzennych z odpadów rur wentylacyjnych i złączek. Sponsorem warsztatów jest firma Ricom Energy.

Warsztaty odbędą się o godz. 16:30–18:45, 24 listopada 2021 r. w Krakowskich Szkołach Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 w sali nr 8 (II piętro).

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

 

zaprojektowani-warsztaty

 

Prowadzący: mgr sztuki Alfred Marek

Wykładowca w Szkole Wnetrz i Przestrzeni. Ukończył Wydział Wzornictwa Przemysłowego na ASP w Krakowie. Wykonał i zrealizował wiele projektów, na które złożyły się m.in. projekty wnętrz i mebli dla banków, restauracji, sklepów i biur, projekty produktów, m.in dla Ramon Soler (Hiszpania), Kohler (USA), RAF (Włochy), Excellent, Huppe (Niemcy). Wielokrotnie prezentował swoje projekty na wystawach zbiorowych i indywidualnych.

 


 

WYKŁAD: Design dla Muzeum, Muzeum dla designu. „Przedmioty”

 

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę! Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Stałym punktem programu Zaprojektowanych są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz SAPU in pics, na których zobaczymy zdjęcia naszych młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu oraz zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zapraszamy również na wernisaż wystawy Polish Talent Support ze zdjęciami laureatów międzynarodowego konkursu dla Polonii.

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 22 listopada i potrwa do 27 listopada.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz