ZAPROJEKTOWANI: Odpowiedzialne projektowanie - KSA

ZAPROJEKTOWANI: Odpowiedzialne projektowanie

Na wykładzie „Odpowiedzialne projektowanie” prowadząca, Katarzyna Zajączkowska-Fajto opowie o tym jak kreatywnie odpowiedzieć na wyzwania XXI wieku.

Wykład „Odpowiedzialne projektowanie” odbędzie się 24 listopada 2021 r. o godz. 17:00–18:00 w Krakowskich Szkołach Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 w Auli (parter).

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

zaprojektowani-wyklad

Prowadząca: projektantka mody Katarzyna Zajączkowska-Fajto

Wykładowca w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Absolwentka SAPU oraz GWSH (kierunek Marketing i Zarządzanie). Projektowała ubrania dla wiodących marek odzieżowych w Polsce (MOHITO, HOUSE, RAVEL). Zajmuje się analizą trendów modowych oraz fashion marketingiem. Jest autorką podcastu i bloga Odpowiedzialna Moda, gdzie porusza tematy związane z zrównoważonym rozwojem, etyczną i ekologiczną modą.

zaprojektowani-wyklad