Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ZAPROJEKTOWANI. KRAKOWSKIE SPOTKANIA Z DIZAJNEM - KSA

ZAPROJEKTOWANI. KRAKOWSKIE SPOTKANIA Z DIZAJNEM

Znamy daty tegorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez Krakowskie Szkoły Artystyczne – Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z  Dizajnem! Sprawdźcie szczegóły programu i bądźcie z nami 22-27 listopada 2021 r.!

W tym roku formuła Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta – poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność, stawiamy na ekologię, odpowiedzialne projektowanie i zrównoważony rozwój.

Sprawdźcie program bezpłatnych warsztatów i wykładów, na które wszystkich zapraszamy! Wśród wydarzeń znalazły się m.in. warsztaty: Natura i moda w kolażu, kreatywne warsztaty z projektowania klosza do lampy, Patchwork Fun! – projektowanie torby z patchworku techniką no waste, światło w fotografii.

Zapraszamy również na wykłady: Does the world need more fashion designers? oraz New textiles need a collaboration with fashion designers.

Wśród wydarzeń towarzyszących znalazły się wernisaże wystaw: „Fotoprzestrzenie”, „SAPU in pics” oraz Polish Talent Support, które odbędą się w głównej siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52.

Sprawdźcie szczegółowy PROGRAM ZAPROJEKTOWANYCH: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/program-2021/

Zgłoszenia na wykłady i warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

 

Organizatorzy:

 

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 22 listopada i potrwa do 27 listopada. Więcej informacji na temat poszczególnych warsztatów, wystaw i wydarzeń znajdziecie na stronie https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

 

Poprzednie edycje:

 

 

 


 

Zaprojektowani 2020, 19-22 listopada

Call Now ButtonZadzwoń teraz