Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

WYKŁAD: Dlaczego warto zostać Visual Merchandiserem? - KSA

WYKŁAD: Dlaczego warto zostać Visual Merchandiserem?

Czym jest VM? Jaka jest jego rola w dużych markach oraz czy zawód projektanta jest ściśle związany z pracą visual merchandisera? Tego wszystkiego dowiecie się już 22 listopada 2021 r. podczas wykładu Izabelli Cichockiej-Mycek organizowanego w ramach Zaprojektowanych.

Zapraszamy na wykład: Dlaczego warto zostać Visual Merchandiserem, który odbędzie się 22 listopada 2021 r. o godz. 18:15-19:15 w Krakowskich Szkołach Artystycznych (Aula, parter).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl – podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

Prowadząca: projektantka mody i specjalistka VM, Izabella Cichockiej-Mycek

Główny projektant marki BYTOM. Od kilkunastu lat ściśle związana z branżą odzieżową. Pracowała jako visual merchandiser dla takich marek jak REPLAY, MURPHY AND NYE, VISTULA czy OCHNIK. Tworzyła kostiumy do przedstawień teatralnych i stylizacje do magazynów lifestylowych. Jej pasją już od najmłodszych lat jest moda i wystawiennictwo. Należy do grona szczęśliwców, którzy łączą pasję z pracą zawodową.

 

zaprojektowani-wyklad

 

Więcej informacji na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

 

Zdjęcie główne: Agata Bielecka / Szkoła Visual Merchandisingu SVM – Pracownia Stylizacji

 


 

WARSZTATY: Patchwork Fun! Zaprojektuj torbę techniką no waste

 

ZAPROJEKTOWANI | Haute couture – Co to właściwie znaczy?

 

ZAPROJEKTOWANI | Natura i moda w kolażu (warsztaty)

 

Więcej informacji o naszej  Szkole Visual Merchandisingu (SVM):

  • Absolwenci szkoły policealnej SVM otrzymują dyplom z tytułem Projektant i Dekorator Wnętrz, Specjalista ds. Visual Merchandisingu, który wydawany jest także w wersji anglojęzycznej.
  • Szkoła Wnętrz i Przestrzeni jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nadzór pedagogiczny nad działalnością szkoły sprawuje minister kultury i dziedzictwa narodowego.
  • Rok szkolny trwa od października do czerwca włącznie. Ze względu na warsztatowy charakter zajęć i indywidualne podejście do każdego słuchacza, ilość miejsc ograniczona. 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz