Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ZAPROJEKTOWANI 2022 - znamy termin tegorocznej edycji! - KSA

ZAPROJEKTOWANI 2022 – znamy termin tegorocznej edycji!

Poznajcie datę tegorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez Krakowskie Szkoły Artystyczne – Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem! Sprawdźcie program i bądźcie z nami 21-27 listopada 2022 r.!

Zaprojektowani.
Krakowskie Spotkania z Dizajnem.
21-27.11.2022


Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem
to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedna z najciekawszych inicjatyw skierowanych do pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę.
Podążając za ubiegłorocznym motywem przewodnim jakim był eko dizajn, hasłami tegorocznej edycji stały się Zielone projektowanie oraz Jesteśmy w zgodzie z naturą. Projektowanie przyjazne środowisku wymaga wykorzystania wiedzy z różnych dziedzin, dlatego stale poszerzamy obszar naszych zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność.

Stałym punktem programu Zaprojektowani są bezpłatne warsztaty,wykłady, wernisaże i spotkania ze specjalistami, na które serdecznie zapraszamy (również w językach ukraińskim i angielskim)!  Wszystkie wydarzenia będą odbywały się stacjonarnie (niektórym będzie towarzyszył streaming).

Miejsce: Budynek KSA, ul. Zamoyskiego 52 (chyba że zaznaczono inaczej).

Wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie: zaprojektowani.ksa.edu.pl

Program tegorocznej edycji: https://www.ksa.edu.pl/aktualnosci/zaprojektowani-2022-program-wydarzenia.html

 

 

WYKŁADY

Otwarte masterclasses uznanych osobowości projektowania wnętrz i dizajnu. Wykłady również w j. ukraińskim i j. angielskim

DEBATY I PANELE DYSKUSYJNE

DEBATA: Organizacja pracy projektanta wnętrz.
Jak dziś współpracować z klientem. Otwarta dyskusja, wymiana doświadczeń.
Uczestnicy: czynni projektanci wnętrz, absolwenci i studenci kierunków projektowania.

DEBATA: Jak osiągnąć sukces w modzie.
Prezentacja marek absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Współpraca z mediami, wymiana doświadczeń, otwarta dyskusja.
Uczestnicy: czynni projektanci mody, absolwenci i studenci kierunków projektowania.

PORADY ARCHITEKTÓW

Otwarte dla szerokiej publiczności porady/spotkania z projektantami i architektami wnętrz. Konsultacje projektów i realizacji wnętrz.

WYSTAWY

Fotoprzesterzenie: wystawa projektów dyplomowych absolwentów: Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu SVM, Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

STOISKA

Stoiska z ofertą partnerów wydarzenia i firm absolwentów KSA, startupów

PREZENTACJE

ODPOWIEDZIALNY PROJEKT WNĘTRZA
Panel dwudziestominutowych prezentacji partnerów wydarzenia
Panel prezentacji firm absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oraz startupów
Publiczność ok. 100 osób, architekci, projektanci wnętrz, studenci

SPOTKANIA

Otwarte spotkanie fotografików z projektantami wnętrz
Prezentacja prac fotograficznych nadających się do ekspozycji we wnętrzach klienta. Okazja do nawiązania kontaktów.

Otwarte spotkanie studentek Szkoły Wnętrz i Przestrzeni SWP – raport z pobytu na kursie Italian Design Experience w Poliarte Accademia di Belle Arti Design w Ankonie. Międzynarodowa współpraca finansowana przez International Visegrad Fund.

WARSZTATY

Dotyczące projektowania wnętrz, szeroko pojętego dizajnu oraz eko-dizajnu
Warsztaty dla dzieci

WYCIECZKI I SPOTKANIA

Muzeum Fotografii w Krakowie
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Włoski Instytut Kultury
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

 

 


Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę! Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Stałym punktem programu Zaprojektowani są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz SAPU in pics, na których zobaczymy zdjęcia naszych młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu oraz zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 21 listopada i potrwa do 27 listopada.

 

zapro 22 net4

 

Zadzwoń teraz