Zaprojektowani 2017 - fotorelacja 26.11.2017 - KSA

Zaprojektowani 2017 – fotorelacja 26.11.2017

Przedstawiamy zdjęcia z niedzielnych Targów Zaprojektowani 2017 zorganizowanych w ramach wydarzenia Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

Targi Zaprojektowani 2017, towarzyszące czwartej edycji naszego wydarzenia odbyły się 26 listopada w Starej Zajezdni przy ul. św. Wawrzyńca 12. To ponad 100 wystawców, bezpłatne porady architektów, warsztaty dla dzieci oraz idealna okazja na świąteczne zakupy.

Zdjęcia: Anna Zborowska

Zaprojektowani to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, nastawione na prezentację polskiego i europejskiego dizajnu oraz jego producentów, które przedstawia ich ofertę szerokiej publiczności o wysokich wymaganiach estetycznych.

Wśród partnerów i organizatorów tegorocznej edycji znaleźli się:

Partnerzy: Miasto Kraków

Partnerzy strategiczni: DULUX, MAX FLIZ, Flügger farby

Partnerzy merytoryczni: Międzynarodowe Centrum Kultury MCK, Forum Designu, VIRTUS, Marka Concept Store, Małopolski Instytut Kultury

Partnerzy medialni: TVP 3 KRAKÓW, RADIO KRAKÓW, Dziennik Polski, lounge magazyn, O.pl, KARNET, EXAMPLE.PL, Paka mera.pl, TUBA, Czas na wnętrze, Krakowski Rynek Nieruchomości, deccoria.pl

OrganizatorzySzkoła Wnętrz i Przestrzeni SWPSzkoła Visual Merchandisingu SVM

Szczegółowy program oraz listę wystawców znajdą Państwo na oficjalnej stronie: zaprojektowani.com.pl