Zapraszamy na bezpłatny przegląd portfolio ONLINE - KSA

Zapraszamy na bezpłatny przegląd portfolio ONLINE

Twoją pasją jest robienie zdjęć? Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF zaprasza na bezpłatny przegląd portfolio (online)!

Otrzymaj cenne wskazówki od profesjonalnego fotografa! Zapraszamy do udziału wszystkich fotografów amatorów!

Przegląd portfolio fotograficznego odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM.US.

Termin: 3-4 marca 2021

Zapisy: Prosimy o zapisywanie się na przegląd portfolio poprzez adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl, podając swoje imię, nazwisko adres e-mail, na który ma być wysłany dostęp. W tytule: PRZEGLĄD PORTFOLIO.

Opis: Podczas przeglądu uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac otrzymując ich rzetelną ocenę wraz ze wskazówkami od fotografa z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF:

Wybierając Szkołę Kreatywnej Fotografii SKF i zdobywając tytuł Artysty Fotografika jesteś przygotowany do pracy w różnych dziedzinach branży fotograficznej. Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w agencjach prasowych, magazynach i portalach modowych, agencjach reklamowych, wydawnictwach oraz w instytucjach kultury. Liczni zakładają własne firmy i pracują jako freelanserzy. Sprawdźcie perspektywy zawodowe po SKF!

SKF – zdobądź zawód, który da Ci niezależność i satysfakcję!

Szkoła Kreatywnej Fotografii – stacjonarnie lub online, dziennie lub zaocznie

• Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK, który wydawany jest również w wersji anglojęzycznej.
  • W SKF stawiamy na kadrę najlepszych inspirujących wykładowców, fotografików z wieloletnim dorobkiem artystycznym, autorski program i nowatorskie formy nauczania, oraz promocję studentów i absolwentów.
  • Zapewniamy pomoc przy przygotowaniu portfolio.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z naszymi PRACOWNIAMI: www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii/galerie-szkoly-kreatywnej-fotografii

Słuchacze mogą również uczyć się w międzynarodowej grupie Photography School in English, gdzie zajęcia odbywają się w języku angielskim.

szkoła fotografii, kurs fotografiiszkoła fotografii, kurs fotografii