Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Zabawki dla dzieci i atrakcje - Zaprojektowani 2018

Zabawki dla dzieci oraz atrakcje – Zaprojektowani 2018

Ekologiczne, przykuwające wzrok i zaprojektowane z myślą o najmłodszych – takie są zabawki dla dzieci oraz akcesoria do pokojów najmłodszych, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej edycji targów „Zaprojektowani. Krakowskie spotkania z dizajnem”. To wydarzenie to także doskonała okazja do zabawy dla najmłodszych, a dla tych nieco starszych – do poznania marek przodujących w dziecięcym designie. 

Zabawki dla dzieci oraz akcesoria – poznaj wystawców Zaprojektowani 2018

W gronie wystawców podczas tegorocznej edycji targów Zaprojektowani pojawią się także marki, które w swojej ofercie mają produkty dedykowane dla najmłodszych.

Pierwszy z nich to Taradekor – marka, która w swoim portfolio posiada zarówno designerskie lampki jak i zabawki dla dzieci. Niezwykłe domki przypadną do gustu niejednemu malcowi – to także doskonały pomysł na świąteczny prezent.

Taradecor - domek do zabawy, zabawki dla dzieci

Taradecor – zabawki dla dzieci oraz akcesoria do dziecięcych pokoi.

Kolejnym wystawcą, którego produkty doskonale sprawdzą się w dziecęcym pokoju jest marka Supcio. W swojej ofercie posiada ona między innymi pufki, podkładki czy poduszki w jasnych, uniwersalnych kolorach.

Supcio - akcesoria dla dzieci

Supcio – akcesoria do dziecięcego pokoju

Wśród wystawców spotkać można także tych, których twórczość dedykowana jest najmłodszym. Dzięki wykorzystaniu ekologicznych materiałów zabawki dla dzieci sprawdzą się już w pierwszych chwilach życia każdego z maluchów. Naniby ma także w swojej ofercie dodatki do wnętrz – utrzymane w podobnej kolorystyce jak zabawki, będą dobrą ozdobą w domu każdej rodziny, która lubi ekologiczne nawiązania w dizajnie.

Naniby - zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawki dla dzieci – Naniby

Warsztaty i atrkacje dla najmłodszych

Targi Zaprojektowani to jednak nie tylko okazja do zakupów, ale także do świetnej zabawy dla całej rodziny. O dostępnej ofercie warszatót i wykładów pisaliśmy w naszym poprzedni poście. Najmłodsi będą mieli okazję między innymi przygotwać niezwykłe świąteczne ozdoby czy wziąć udział w animacjach  – w tym w malowaniu buzi. Szczegółowe informacje znaleźć można w programie wydarzenia.

Głównymi organizatorami kolejnej już edycji wydarzenia Zaprojektowani są Szkoła Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoła Visual Merchandisingu.  Szkoły te wchodzą w skład Krakowskich Szkół Artystycznych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz