Występy Szkoły Choreografii | Cracow Fashion Week - KSA

Występy Szkoły Choreografii | Cracow Fashion Week

Podczas Pokazu Dyplomowego SAPU (18 marca 2023 r.) w Centrum Konferencyjnym Fabryczna CKF_13 odbędą się również występy choreograficzne absolwentów Szkoły Choreografii. Sprawdźcie szczegóły.

Pokazy o godz. 12:00 (18 marca 2023 r.)

• Natalia Wojsyk

Dyplomowany choreograf, absolwenta Szkoły Choreografii w Krakowie, aktualnie studentka Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Czynnie rozwija swój warsztat i bierze udział w warsztatach tanecznych oraz festiwalach. Brała udział m.in. w spektaklu „Ociepka – porter mistyczny ” w reżyserii Wojciecha Wójcika w Teatrze Korez.

Tytuł choreografii: „Hit n run”

• Julia Przybycińska

Absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych. Od 2020r adeptka Krakowskiego Teatru Tańca.

Tytuł choreografii: „INSTINCT”

• Ewa Pluta

Tancerka, choreografka, instruktorka tańca. Absolwentka studiów choreografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych. Ukończone kursy instruktora/choreografa tańca nowoczesnego, trenera personalnego. Od ponad 7 lat współpracuje z Domami Kultury, szkołami/studiami tańca.

Tytuł choreografii: „Otchłań”

• Ewa Łapińska

Choreografia „Ekstremum” ma nawiązywać do momentu kulminacyjnego w życiu człowieka, który nie dostrzega nic prócz własnych korzyści. Ma ukazać jak bardzo można być zaślepionym będąc na szczycie oraz jak łatwo z niego spaść.

Ewa Łapińska to tancerka oraz choreografka absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych, która w swoich pracach szczególną uwagę zwraca na emocje jak i sposób ich ekspresji. Dąży do tego by przedstawiać tańcem istotne tematy oraz problemy, ale przede wszystkim za cel stawia sobie poruszanie odbiorców.

Tytuł choreografii: „Ekstremum”

• Diana Pshyk

Absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych na wydziale, współorganizator World of Dance Polska.

Tytuł choreografii: „Seans”

Pokazy o godz. 18:00 (18 marca 2023 r.)

• Ewa Pluta

Tytuł choreografii: „Otchłań”

• Natalia Wojsyk

Tytuł choreografii: „Hit n run”