Wystawa fotografii - ZAŁUCKA KUCZERA, Iza Zych - KSA

Wystawa fotografii – ZAŁUCKA KUCZERA, Iza Zych

11 marca 2018 r. odbędzie się wernisaż wystawy, podczas której będzie można zobaczyć projekty Anny Załuckiej – Kuczery, absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Wystawa ma miejsce w METAFORMA Cafe przy ul. Powiśle 11. Bohaterkami zdjęć są piękne i twórcze kobiety, nietuzinkowe osoby przedstawione w różnych zakątkach świata, sfotografowane przez Izę Zych w ubraniach z kolekcji ZAŁUCKA KUCZERA.

Anna Orska – niezależna projektantka biżuterii ceniona w Polsce i zagranicą. Autorka wielu oryginalnych kolekcji, prekursorka upcyclingu w dziedzinie projektowania biżuterii.

Maria Blicharska – producentka filmowa, założycielka studia Blick Production, propaguje polskie i wschodnioeuropejskie kino, realizuje filmy kina niezależnego jak również wielkie produkcje.

Pola Hiramatsu – artystka, autorka książek dla dzieci. W starej, nieczynnej fabryce tkanin pod Nagoyą wraz z mężem architektem zakłada centrum kulturalne.

Jola Trojanowska – razem z mężem, cenionym malarzem – Arturem Trojanowskim uciekli od zgiełku miasta i zamieszkali w Lanckoronie, gdzie ona prowadzi pensjonat a on maluje wielkoformatowe obrazy. Na ich tle sfotografowałyśmy Jolę.

Dorota Kawalec  – po latach pracy w międzynarodowych korporacjach postawiła wszystko na jedną kartę. Aktualnie współtworzy z Dominiką Nowak markę biżuteryjnych butów ślubnych i wieczorowych, która właśnie wypływa na szerokie wody.

Magdalena Gołębiowska Śmiałek – dr. nauk politycznych, pracuje naukowo. Założycielka fundacji ‚Szkoły na Końcu Świata’, organizuje stypendia dla dzieci z himalajskiej prowincji Mustang i wspiera ich edukację.

Wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/1706496019413726

Absolwentka SAPU w S League & S Magazine