Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wystawa końcoworoczna w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

Wystawa końcoworoczna w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Jak co roku, studenci i absolwenci Krakowskich Szkół Artystycznych mieli możliwość zaprezentowania swoich prac podczas wystawy końcoworocznej.

26 czerwca w Krakowskich Szkołach Artystycznych miała miejsce coroczna wystawa końcoworoczna najlepszych prac studenckich z minionego roku szkolnego. Przestrzeń budynku KSA przy ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie wypełniły prace rysunkowe, projektowe, malarskie, a także manekiny w strojach powstałych w rożnych pracowaniach.

Na wystawie można zobaczyć prace studentów pierwszego i drugiego roku uczących się w:

– Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

www.ksa.edu.pl/szkola-mody

– Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP

www.ksa.edu.pl/szkola-architektura-wnetrz

– Szkole Kreatywnej Fotografii SKF

www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii

– Szkole Visual Merchandisingu SVM

www.ksa.edu.pl/szkolenia-visual-merchandising

 

Wystawa potrwa do końca września 2019. Serdecznie zapraszamy – szkoła będzie otwarta przez całe wakacje od poniedziałku do piątku.

 

 

Wystawy Exhibitions

 

Prócz wystawy końcoworocznej, którą możecie oglądać w naszej Szkole, zachęcamy również do udziału w wernisażach Szkoły Kreatywnej Fotografii – Indywidualne 2019.

Indywidualne to cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, prezentujących prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową. Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, artystów i czynnych fotografików m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz, mgr Jerzego Pireckiego, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Call Now ButtonZadzwoń teraz