Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wystawa końcoworoczna w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

Wystawa końcoworoczna w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Już 24 czerwca 2021 r. o godz. 17:00 odbędzie się coroczna wystawa podsumowująca działania naszych studentów! Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii, mody, nowoczesnego designu i wystawiennictwa. Swoje prace zaprezentują studenci Krakowskich Szkół Artystycznych z kierunków: projektowanie wnętrz, projektowanie mody, fotografia oraz visual merchandising.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, nowoczesnego designu i projektowania mody na wystawę końcoworoczną prac studentów pierwszego i drugiego roku Krakowskich Szkół Artystycznych!

Przestrzeń budynku KSA przy ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie wypełnią prace rysunkowe, projektowe, malarskie, a także manekiny w strojach powstałych w rożnych pracowniach. Na wystawie będzie można zobaczyć prace semestralne studentów pierwszego i drugiego roku uczących się w:

 

Wernisaż wystawy odbędzie się 24 czerwca o godz. 17:00 w głównej siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52.

WSTĘP BEZPŁATNY

Wydarzenie na Facebook’u: www.facebook.com/events/372420457551267

Wystawa potrwa do końca września 2021. Serdecznie zapraszamy – szkoła będzie otwarta przez całe wakacje od poniedziałku do piątku.

 


 

Prócz wystawy końcoworocznej, którą możecie oglądać w naszej Szkole, zachęcamy również do udziału w wernisażach Szkoły Kreatywnej Fotografii – Indywidualne 2021.

Indywidualne to cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, prezentujących prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową. Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

 

INDYWIDUALNE 2021 – wystawy dyplomowe SKF

 

Zapraszamy również na spektakle dyplomowe Szkoły Aktorskiej SPOT.

 

SPEKTAKLE DYPLOMOWE w Szkole Aktorskiej SPOT 2021

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz