Wyniki ósmej edycji konkursu Polish Talent Support - KSA

Wyniki ósmej edycji konkursu Polish Talent Support

Poznajcie wyniki kolejnej edycji naszego konkursu wspierającego Polonię – Polish Talent Support. Wśród nagród znajdują się m.in roczne i semestralne stypendia w KSA, artystyczne kursy oraz udział w wystawach.

Polish Talent Support to konkurs organizowany od 2016 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) skierowany do Polaków mieszkających poza granicami kraju. Dzięki konkursowi Polish Talent Support chcemy umożliwić Polakom mieszkającym za granicą kształcenie w Krakowie – kulturalnej stolicy Polski.

Konkurs obejmuje kategorie związane z różnymi artystycznymi dziedzinami. Głównymi nagrodami są roczne stypendia na dwuletnich kierunkach prowadzonych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne: projektowanie ubioru, fotografia, projektowanie wnętrz, choreografia oraz aktorstwo. Laureaci i wyróżnione osoby mają również możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas wydarzeń organizowanych przez KSA oraz wzięcia bezpłatnego udziału w tygodniowych warsztatach artystycznych.

Poznajcie wyniki tegorocznej edycji!

Fotografia:

I miejsce: Oskar Ejsmont-Jenczelewski (Wielka Brytania)
II miejsce: Victoryia Bandaronak (Białoruś)

Specjalne wyróżnienie: Nigel Zweibrock, Kuba Ocean, Iryna Barsukova, Beata Legowska-Singh, Anna Rolińska, Małgorzata Lipko, Teresa Miarka

Moda:

II miejsce: Helena Karolczyková (Czechy)

Specjalne wyróżnienie: Bartłomiej Gilewicz, Kornalia Drążek, Magdalena Domalik, Matylda Kokoszka, Kazimierz Stasik, Natalia Nienartowicz

Projektowanie wnętrz:

I miejsce: Agnieszka Szymczak-Ung (Francja)

Specjalne wyróżnienie: Aniela Morawiec-Jamborska, Kornelia Drążek

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem oraz naszym Partnerom za wsparcie medialne i informacyjne!

Wśród Partnerów konkursu znajdują się m.in. TVP Polonia, Polonia Edmonton News, Ambasada RP w Wellingtonie, Ambasada RP w Lublanie, Instytut Polski w Budapeszcie, Londynek.net.

polish-talent support