Wykłady FASHION MASTER CLASS w ramach CFW - KSA

Wykłady FASHION MASTER CLASS w ramach CFW

W niedzielę (19 marca) w naszej Szkole przy ul. Zamoyskiego 52 można było wysłuchać wykładów FASHION MASTER CLASS prowadzonych m.in. przez Michała Zaczyńskiego, duet MMC, Marka Fasta czy Karolinę Sulej.

FASHION MASTER CLASS
Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, ul. Zamoyskiego 52
10:30–11:15 WYKŁAD MICHAŁA ZACZYŃSKIEGO (krytyk mody, autor bloga michalzaczynski.com, szef działu styl Magazynu Esquire)
11:20–12:20 DEBATA „MODA ODPOWIEDZIALNA” (Fashion Revolution, PETA, Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie, Michał Zaczyński)
12:20–13:20 MMC MASTER CLASS – spotkanie z projektantami grupy MMC: Ilona Majer i Rafał Michalak
13:30–14:30 WYKŁAD PETA – People for the Ethical Treatment of Animals
15:00–16:00 MARK FAST MASTER CLASS – spotkanie w języku angielskim (kanadyjski projektant mody, którego kreacje noszą Rihanna, Tilda Swinton, Kylie Minogue czy Grace Jones)
16:15–17:05 WYKŁAD KAROLINY SULEJ (dziennikarka Wysokich Obcasów, autorka książki „Modni. Od Arkadiusa do Zienia”)
17:15 PROJEKCJA FILMU „True Cost” Fashion Revolution

Serdecznie dziękujemy wszystkich za przybycie!

Program CFW 2017: http://cracowfashionweek.com/cracow-fashion-week-2017/

Fot. Rafał Idczak