Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ZAPROJEKTOWANI: UX w wystawiennictwie (wykład) - KSA

ZAPROJEKTOWANI: UX w wystawiennictwie (wykład)

Zapraszamy na wykład „UX w wystawiennictwie” Justyny Podczasi, wykładowczyni Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz projektantki szeroko pojętych form wystawienniczych.

Budując szeroko pojęte formy wystawiennicze myślimy o człowieku funkcjonującym w tych przestrzeniach, człowieku poszukującym doznań, pytań i odpowiedzi. Kreując świadomy User Experience działania projektowe skupiamy na doświadczeniu użytkownika, jego wrażeniowości w styku ze światem designu. W swoich poszukiwaniach projektowych sięgamy do różnych dyscyplin i form wizualnych, nowych technologii oraz zagłębiamy obszary psychofizjologii widzenia by tworzyć dla człowieka, z myślą o człowieku.

Wykład odbędzie się o godz. 17:00–18:00 26 listopada 2021 r. (piątek) w głównej siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 w Auli (parter).

Wydarzenia bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

Prowadząca: Justyna Podczasi

Wykładowczyni SWP, projektantka szeroko pojętych form wystawienniczych, ponad 100 zrealizowanych projektów w kraju i zagranicą. Historyczka, graficzka warsztatowa, projektantka wnętrz, UX designerka oraz miłośniczka stolarstwa. Jej prace zostały wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na międzynarodowych targach. Współtwórczyni studia projektowego Seto Design, obecnie dyrektorka operacyjna w Lab Berkano Design. Zaangażowana społecznie edukatorka: Projekt Szyldy w Nowej Hucie. Plotka głosi, że wieczorami spotkasz ją w stolarni ze spersonalizowaną wkrętarką w ręku – cekinową…

 

zaprojektowani-wyklad

 

Więcej informacji o warsztatach i wykładach organizowanych w ramach Zaprojektowanych znajdziecie na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/program-2021/

Call Now ButtonZadzwoń teraz