Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

WYKŁAD ONLINE: Color & material design – co to znaczy? - KSA

WYKŁAD ONLINE: Color & material design – co to znaczy?

Projektowanie kolorów i materiałów to strefa, w której w Polsce panuje dość spora nisza. Jeśli chcecie dowiedzieć się jaką rolę odgrywa CMF designer w branży mody i automotive na świecie weźcie udział w wykładzie online, który poprowadzi Agata Zolich. Wydarzenie odbędzie się w ramach Zaprojektowanych!

Wykład online „Color & material design – co to znaczy?” odbędzie się o godz. 18:15–19:15, 23 listopada 2021 r. (wtorek).

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

 

Prowadząca: Agata Ewelina Zolich

Absolwentka SAPU. Projektantka, stylistka oraz politolog. Swoją przygodę z projektowaniem komercyjnym rozpoczęła pracując dla marki 4F, później otwierając własną firmę jako stylistka i personal shopper pracowała z indywidualnymi klientami oraz markami z branży mody. Obecnie pracuje jako „Color and Material Designer” dla duńskiej marki Ecco Shoes, gdzie tworzy damsko – męską kolekcję athleisure oraz kolekcje dedykowane.

 

zaprojektowani-wyklad

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

 


 

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków.

To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę!

Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz