Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wygraj stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych! - KSA

Wygraj stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Przedłużamy termin przesyłania zgłoszeń do konkursu POLISH TALENT SUPPORT do 28 czerwca 2021 r.! Wśród nagród znajdują się m.in. stypendia roczne oraz semestralne w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Polish Talent Support to konkurs organizowany od 2016 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. Kierujemy go do Polaków mieszkających na stałe poza granicami kraju.

Dla wielu będzie to okazja do lepszego poznania języka polskiego i zawarcia przyjaźni w ojczystym kraju. W ten sposób pragniemy również stworzyć płaszczyznę dla wymiany cennych doświadczeń pomiędzy Polakami z różnych krajów.

Termin zgłoszeń do VI Edycji

Zgłoszenia do 28 czerwca 2021 r.

Laureaci zostaną poinformowani o decyzji jury 5 lipca 2021

Kategorie

Konkurs obejmuje cztery kategorie związane z różnymi artystycznymi dziedzinami. Jeżeli interesujesz się projektowaniem ubioru, fotografią, projektowaniem wnętrz, choreografią lub aktorstwem ten konkurs jest dla Ciebie!

Zasady Konkursu

  • W konkursie brać może udział każda osoba polskiego pochodzenia, która posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej w dowolnym kraju oraz mieszka na stałe poza granicami Polski.
  • Wiek uczestników: bez ograniczeń (prócz aktorstwa – do 30 r.ż.)
  • Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • W konkursie nie może brać udziału osoba posiadająca wyższe wykształcenie artystyczne.
  • Szczegóły dotyczącego każdej z kategorii znajdziecie na stronie: https://polishtalentsupport.com/

Nagrody

Głównymi nagrodami są roczne stypendia na dwuletnich kierunkach prowadzonych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne: projektowanie ubioru, fotografia, projektowanie wnętrz, choreografia oraz aktorstwo. Laureaci i wyróżnione osoby mają również możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas wydarzeń organizowanych przez KSA oraz wzięcia bezpłatnego udziału w tygodniowych warsztatach artystycznych.

Stacjonarnie lub Online

Od 2021 roku laureaci konkursu będą mogli podjąć naukę stacjonarnie lub online, na kierunkach dziennych oraz zaocznych.

Z myślą o naszych rodakach, dla których dłuższy pobyt poza miejscem zamieszkania jest z różnych względów niemożliwy otwieramy możliwość nauki online w systemie dziennym i zaocznym na kierunkach: projektowanie mody, projektowanie wnętrz i fotografia. Nauka w weekendy pozwoli również na połączenie kształcenia z pracą zawodową (szczegółowe informacje na podstronach kierunków).

Kierunki w języku angielskim + Kurs języka polskiego

Laureaci, których znajomość j. polskiego jest bardzo słaba mogą również podjąć naukę stacjonarną lub online w j. angielskim w międzynarodowych grupach (w trybie dziennym): International School of Fashion Design lub School of Creative Photography i skorzystać z naszego kursu języka polskiego, który jest prowadzony przez pierwszy rok nauki.

Organizator Konkursu

Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) to placówka edukacyjna z 30-letnią historią, która może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie międzynarodowej. KSA organizują Cracow Fashion Week, jak również Krakowskie Spotkania z Dizajnem – Zaprojektowanych oraz liczne wystawy i pokazy. Imprezy te są ukierunkowane na promocję studentów i absolwentów KSA. Duże sale w naszych budynkach pozwalają na zachowanie zasad bezpieczeństwa związanych z Covid-19.

 

 

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: https://polishtalentsupport.com/

Call Now ButtonZadzwoń teraz