Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wizyta uczniów ze Słowacji w KSA - KSA

Wizyta uczniów ze Słowacji w KSA

W dniach 9-20 stycznia 2017 r. gościliśmy w naszej szkole grupę uczniów ze Stredná priemyselná škola Svidník.

Przez niemalże dwa tygodnie uczniowie ze słowackiej szkoły poznawali Kraków oraz naszą szkołę biorąc udział w ciekawych i twórczych zajęciach. Mieli oni okazję przygotować kolekcję z papieru pod okiem wykładowczyni ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Anny Niemczyk. Uczestniczyli również w warsztatach projektowania biżuterii z dr Markiem Nieniewskim oraz kursie fotografii, który poprowadziła Marzena Kolarz.

Krakowskie Szkoły Artystyczne zadbały również o to, by Słowacy zobaczyli obowiązkowe punkty wizyty w Krakowie – m.in. Wawel oraz Podziemia Rynku. Mieli oni także okazję zwiedzić wystawę w Międzynarodowym Centrum Kultury – „Logika lokalności. Norweski i polski współczesny design”.

Kolekcja z papieru:

Zdjęcia: Jakub Krysa (Szkoła Kreatywnej Fotografii)

Call Now ButtonZadzwoń teraz