Weź udział w wystawie FOCUS ON FASHION 2024! - KSA

Weź udział w wystawie FOCUS ON FASHION 2024!

Trwa nabór prac fotograficznych, które mają szansę pojawić się na międzynarodowej wystawie fotografii mody „Focus on Fashion”! Zgłoszenia przyjmowane są do 12 lutego 2024 r. Wystawa będzie towarzyszyć tegorocznej edycji Cracow Fashion Week.

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FOTOGRAFII MODY „FOCUS ON FASHION”

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ: Obywatele wszystkich krajów, brak limitu wiekowego.

TEMAT: „Fashion Story” na dwóch fotografiach. Upewnij się, że zdjęcia przedstawiają spójną całość.

ZGŁOSZENIA: 2 wertykalne zdjęcia gotowe do druku (rozdzielczość: 300 dpi, wymiary wydruku 50 x 70 cm) należy przesłać na adres e-mail: event@ksa.edu.pl. Temat wiadomości: „Focus on Fashion 2024”.

Do fotografii należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na Dysku Google: bit.ly/focus_on_fashion_2024

WAŻNE DATY:

12 lutego: termin zgłoszeń.

20 lutego: wybrani autorzy zostaną poinformowani o zaakceptowaniu ich zdjęć na wystawę (wówczas należy wysłać wybrane, wydrukowane zdjęcia na adres Szkoły).

19 marca, godz. 17:00: Wernisaż wystawy.

ORGANIZATORZY: Cracow Fashion Week, Szkoła Kreatywnej Fotografii – kierunek Krakowskich Szkół Artystycznych

KURATORKI WYSTAWY: Monika Podolska, Anna Zborowska

OFICJALNI PARTNERZY: Miasto Kraków, Belgrade Photo Month, Trieste Photo Days, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design, Let me Italian you, Fundacja Centrum Fotografii, BBZ Polska, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Polish Talent Support

MIEJSCE: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie. Główna biblioteka województwa małopolskiego, której historia sięga 1758 r. Siedziba Biblioteki znajduje się w zabytkowym budynku przy ulicy Rajskiej 1 w Krakowie. Instytucja ta prowadzi szereg działań edukacyjnych i kulturalnych. Przestrzenie Biblioteki wykorzystywane są jako powierzchnie wystawiennicze dla ekspozycji malarstwa i fotografii. Biblioteka jest i chce być otwarta na świat i ludzi, zapewniając dostęp do wiedzy, kultury i informacji, ze szczególnym uwzględnieniem dziedzictwa regionu. To miejsce spotkań, wzmacniania więzi społecznych oraz swobodnej wymiany myśli i opinii.

Wystawa odbywa się w ramach Cracow Fashion Week (17-26 marca 2024)

Ubiegłoroczna edycja Focus on Fashion w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki