Zapraszamy na wernisaż wystawy FOCUS ON FASHION! - KSA

Zapraszamy na wernisaż wystawy FOCUS ON FASHION!

Już 11 marca 2019 r. odbędzie się wernisaż międzynarodowej wystawy fotografii FOCUS ON FASHION. Serdecznie zapraszamy do Nowohuckiego Centrum kultury!

Cracow Fashion Week to nie tylko pokazy mody. Każdego roku świętu mody towarzyszą liczne wydarzenia, wystawy, warsztaty oraz wykłady, które cieszą się równie dużo popularnością.

Podczas 10. edycji CFW będziemy mieli okazję uczestniczyć m.in. w międzynarodowej wystawie FOCUS ON FASHION. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek (11 marca) o godz. 18:00 w Galerii Szarej Nowohuckiego Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232.

Wystawę będzie czynna w dniach 04.03 – 18.03.

Wernisaż wystawy FOCUS ON FASHION (12.03.2018)

Focus on Fashion to nie tylko okazja do zapoznania się z najlepszą współczesną fotografią mody, lecz również do zanurzenia się w kulturowej i estetycznej różnorodności, inspirującej odmienności.

Na wystawie w ubiegłych latach podziwiać można było prace najzdolniejszych fotografów mody z wielu zakątków świata, m.in. Serbii, Węgier, RPA, Islandii, Hiszpanii, Francji, Ukrainy i Białorusi, a także rodzimych talentów, wśród nich absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Częścią wystawy są również dzieła laureatów Polish Talent Support – międzynarodowego programu stypendialnego Krakowskich Szkół artystycznych.

Przede wszystkim jednak Focus on Fashion to owoc wyjątkowego mariażu mody oraz fotografii, nowa jakość i artystyczna forma, która powstaje na styku dziedzin i twórczych energii.

Program tegorocznej edycji Cracow Fashion Week: http://cracowfashionweek.com/program-cracow-fashion-week-2019/

FOCUS ON FASHION – INTERNATIONAL FASHION PHOTOGRAPHY EXHIBITION 4 – 18st March 2019

Unique celebration of fashion and photography in Cracow! One of the events during Cracow Fashion Week (9 – 17th March 2019) is international fashion photography exhibition – Focus on Fashion, which will have it’s opening on 11th March 2019 at 18.00, in the Grey Gallery of Nowa Huta Cultural Centre – long-term partner of Cracow Fashion Week.

Focus on Fashion is not only opportunity to be introduced to the best contemporary fashion photography, but also to immerse into cultural and esthetical diversity, inspiring dissimilarity. At the exhibition audience can admire the works of most talented fashion photographers from different corners of the world. Also works of Polish talents will be presented, graduates of School of Creative Photography among them.

Part of the exhibition will be photos of the winners of Polish Talent Support – international scholarship program in Cracow School of Art and Fashion Design.

But most of all, Focus on Fashion is the result of exceptional synthesis of fashion and photography, new quality and artistic form that is made thanks to the meeting of different art fields and different creative energies.

The exhibition can be visited from 4th to 18st March 2019, the official opening will take place on 11th March (Monday). Entry is free of charge.

FOCUS ON FASHION 2018 za nami

FOCUS ON FASHION i WHAT’S UP na Cracow Fashion Week