Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wernisaż wystawy dyplomowej - MÓJ TATO - KSA

Wernisaż wystawy dyplomowej – MÓJ TATO

W ramach cyklu wystaw INDYWIDUALNE 2017 odbędzie się wernisaż zdjęć Magdaleny Saratowicz MÓJ TATO.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć Magdaleny Saratowicz, studentki Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, który odbędzie się 21 czerwca 2017 r. W Króliczych Oczach, ul. Estery 14.

Temat wystawy:  ” Mój Tato”
Opis:
Tato z zawodu jest dekarzem.
Wykonuje z pozoru prostą czynność, jednak wymaga ona niezwykłych umiejętności, precyzji oraz nieustanne dbanie o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników.
To zapewne sprawiło, że odpowiedzialność jakiej Tato nauczył się w pracy wymiernie przełożyła się na dom.
Tato umie zadbać, nie tylko o podstawowe potrzeby całej rodziny lecz znajduje czas (często nocą) na pomysły i organizowanie nam życia domowego, kulturalnego, towarzyskiego.
To dzięki niemu mama ma siłę codziennie iść do niełatwej pracy, brat zdawać kolejne egzaminy na studiach, a Ja mogę beztrosko zająć się pasją fotograficzną.
To tato dał mi aparat fotograficzny. Uzależnił od wschodu i zachodu słońca w obiektywie. A kiedy brakowało pomysłów, uśmiechem przywoływał je z powrotem.

Magdalena Saratowicz urodzona w 1995r. w Gorlicach, obecnie mieszka w Krakowie, ale fotografuje w całym kraju. Jest absolwentką Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. Studentka II roku Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Dyplom przygotowuje pod kierunkiem Pana Jerzego Pireckiego. Zajmuję się niemal każdą dziedziną fotografii, jednak reportaż w roli człowieka to jej konik. Jest młodym, ambitnym fotografem dążącym do perfekcji.

Motto, które jej towarzyszy w życiu:
„Patrz oczyma, fotografuj sercem”.

Wystawa potrwa do 5 lipca.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz