Wernisaż Międzynarodowej Wystawy "FOCUS ON FASHION" - KSA

Wernisaż Międzynarodowej Wystawy „FOCUS ON FASHION”

Zapraszamy już 20 marca 2023 r. na wernisaż Międzynarodowej Wystawy Fotografii Mody „FOCUS ON FASHION”.

Wystawa fotografii mody artystów z Polski i świata jest jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Cracow Fashion Week!

• Miejsce: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków
  • WERNISAŻ: 20 marca 2023 r. godz. 18:00
  • Wystawa czynna: 10.03 – 10.04
  • Wstęp wolny

W tym roku na wystawie „Focus on Fashion” zobaczymy zdjęcia fotografów z Polski, Francji, Słowacji, Serbii, Włoch oraz Ukrainy:

• Stella Debreova (Słowacja)
  • Katarina Marković (Serbia)
  • Adrianna Zofia Byś
  • Anna Siembab
  • Daria Orel (Ukraina)
  • Justyna Krzyśków
  • Diana Khalus
  • Izabela Garus
  • Justyna Balawender
  • Jasna Vukos (Serbia)
  • Kaja Sosnowska
  • Laura Carlini, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design (Włochy)
  • Maja Rembak
  • Ola Otko
  • Maryia Babitskaya (Białoruś)
  • Mateusz Pielesz
  • Michał Tomaszewski
  • Naomi Muras
  • Pamela Porwen
  • Paweł Górniak
  • Piotr Kukla
  • Ricci Steven, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design (Włochy)
  • Roxana Romańska
  • Agnieszka Potoczna
  • Tom Morel (Francja)
  • Tomasz Filipowicz
  • Wiktoria Tomala
  • First-year students of the Graphic & Web Design course, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design (Włochy)

KURATORKI WYSTAWY: Monika Podolska, Anna Zborowska

ORGANIZATORZY: Cracow Fashion Week Szkoła Kreatywnej Fotografii – kierunek Krakowskich Szkół Artystycznych // www.ksa.edu.pl //, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

OFICJALNI PARTNERZY: Miasto Kraków, Belgrade PhotoMonth, Lwowska Szkoła Kultury i Sztuki, Włoski Instytut Kultury w Krakowie, Trieste Photo Days, Letmeitalianyou.com, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design, Polish Talent Support, Dream Hub, The Spoiled Queen (Węgry/Hiszpania), Drukarnia cyfrowa BOKWA.

Sprawdźcie również inne wydarzenia CFW 2023: https://cracowfashionweek.com/program-cracow-fashion-week-2023/

#cracowfashionweek #szkolakreatywnejfotografii

wernisaz

Weź udział w wystawie FOCUS ON FASHION!