Weekendowy Dzień Otwarty w KSA (stacjonarnie) - KSA

Weekendowy Dzień Otwarty w KSA (stacjonarnie)

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na weekendowy Dzień Otwarty (18 maja 2024 r.), podczas którego będziecie mogli zapoznać się z programami nauczania oraz perspektywami zawodowymi po kierunkach oferowanych przez KSA.

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli okazję zwiedzić główną siedzibę Szkoły oraz spotkać się z Dyrekcją i Wykładowcami poszczególnych kierunków.

Miejsce: Budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, Aula, ul. Zamoyskiego 52, Kraków
Data: 18 maja 2024 r. (sobota), godz. 17:45 – spotkanie z Dyrekcją oraz prezentacja kierunków;

Jeśli jesteś osobą kreatywną, zainteresowaną sztuką i poszukującą ścieżki edukacyjnej lub zawodowej zgodnej z Twoimi pasjami, przyjdź na Dzień Otwarty w KSA i nie przegap szansy na rozwój i spełnienie swoich artystycznych aspiracji!

Krakowskie Szkoły Artystyczne są zarejestrowane w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W swojej ofercie posiadają:

Wydarzenie na portalu FB: www.facebook.com/events/774395677768988

Zapraszamy również na Dzień Otwarty w Szkole Reżyserii Teatralnej i Filmowej – 12 maja 2024 r. ONLINE:

Dzień Otwarty w Szkole Reżyserii Teatralnej i Filmowej