Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wartość szycia - kreatywne spotkanie influencerów w KSA

Wartość szycia – akcja i spotkanie influencerów w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Krakowskie Szkoły Artystyczne stały się miejscem spotkania kreatywnych twórców, którzy uwielbiają szyć. Styczniowy zjazd był związany z akcją „Wartość Szycia”. Jego inicjatorem jest Jan Leśniak, twórca internetowy, autor książek poświęconych szyciu oraz absolwent i były wykładowca SAPU — Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Więcej o samej akcji przeczytacie poniżej.

Wartość szycia — czyli jakie znaczenie ma szycie oraz jaka jest perspektywa twórców.

Czym może być szycie? Jakie znaczenie może mieć w życiu osoby, która próbuje swoich sił w tej kreatywnej dziedzinie? Odpowiedzią na to pytanie ma być właśnie „Wartość szycia:. Akcja, która pokazuje jak ciężka potrafi być to praca, jak wiele cierpliwości wymaga sam proces twórczy, ale także jak wiele satysfakcji daje samodzielne tworzenie. W zlocie wzięli udział influencerzy, którzy na co dzień zajmują się tą dziedziną pracy kreatywnej. Więcej o samej ideei akcji Jan Leśniak wspomina w wywiadzie opublikowanym na blogu Krakowskich Szkół Artystycznych. Krótką relację oraz zdjęcia wykonane przez uczestników zjazdu znajdziecie na profilu SAPU – Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru na Facebooku.

W miniony weekend w naszej Szkole odbył się inauguracyjny zjazd akcji #wartośćszycia zorganizowany przez Pracownia Jan…

Opublikowany przez Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU Środa, 9 stycznia 2019

Jak mówi Jan Leśniak, to dopiero pierwszy etap akcji. Kolejny będzie dotyczył szycia i jego wartości terapeutycznej. O swoich doświadczeniach, nabytych także podczas prowadzonych kursów, absolwent oraz były wykładowca SAPU wspomina w ostatnim wywiadzie.

Zdjęcie ze spotkania "Wartość Szycia" - fot. Izabela Czaplewska @Iza czaplewska

Uczestnicy podczas zjazdu,  fot. Izabela Czaplewska @Iza czaplewska

Call Now ButtonZadzwoń teraz